Tak vás opět po nějaké době zdravím! Rád bych vám v tomto článku popsal nečekaný výlet se školou a slavení 17. listopadu v Perú!

Byl právě 17. listopad a mě se mega nechtělo do školy. Proč? Protože v mojí České republice nikdo do školy a do práce nejde. Navíc jsem chtěl dohánět věci, které kvůli nedostatku času nestíhám. Bohužel jsem ale do školy, jako každý den, musel. Alespoň jsem tedy na střeše domu vyvěsil vlajku České republiky, která po zbytek dne vlála nad celou Arequipou, nad celým Perú…

Večer jsem potom propojil svůj počítač s televizí a podíval se na záznam zpráv ČT. Také jsem si vygooglil vše o 17. listopadu a jsem rád, že konečně dopodrobna vím, jak to tehdy bylo. Děkuji za svobodu! Děkuji, že mohu být právě svobodně na rok v Perú!

A teď k výletu! Šel jsem tedy do školy jako každý den. Ve dveřích do třídy jsem se dozvěděl, že dnes jdeme se třídou na výlet. Potřebuji 12 solů a podepsaný papír s povolením od rodičů. Neměl jsem ani jedno. Byla to má chyba, protože stále ne úplně všemu rozumím a občas mi nějaká informace unikne. Zároveň si ale myslím, že je to trochu chyba i mojí mamky. Všechny papíry, které dostaneme od školy pro rodiče ji předávám a ona je ukládá na své místo. Prostě na to zapomněla a já jsem nerozuměl. Naštěstí to ale nebyl žádný problém. Od školy bydlím zhruba 21,3 sekundy a domů jsem si zaběhl pro podpis a peníze.

Další články od Martina

Pin It on Pinterest

Share This

Sdílejte tento příspěvek se svými přáteli!