Určitě sis přečetl vše o mém velmi zajímavém odpoledni a to o setkání s První dámou Peru, Nancy Lange. Prezidentský palác se nachází v hlavním městě Peru, v Limě, o které bude většina z tohoto příběhu. No a po deseti dnech mě konečně čekala z Limy cesta domů! Proč konečně? A cesta domů?! Ano domů k mojí rodině! Do Arequipy!!

Přílet do Limy. Letěli jsme nad Limou, já seděl u okýnka s vytřeštěnýma očima. V životě jsem si nedokázal představit, že může být něco tak obrovského. Z výšky letadla jsem neviděl nic jiného, než tmu noci a miliony a miliony žlutých světýlek pode mnou. Všude kam jsem se podíval byla Lima. Pak se moje chodidla poprvé dotkla země, ve které strávím rok, zhluboka jsem se nadechl, podíval se před sebe a nastaly první dojmy. Pro mě typické první dojmy. „Všechno je super, krása, všechno je velký, dokonalý, JŮŮŮŮŮ!!!“ Ale první dojmy občas klamou. Těchto deset dnů jsem se zde v Limě dobře necítil.

Proč? Lima je obří. Víc než si dokáže kdokoliv představit…

Další články od Martina

Letní tábory

Prázdniny v zahraničí

 

Chceš prožít část letních prázdnin v roce 2020 v zahraničí? V Holandsku, Německu, Finsku, Anglii, Turecku, USA, Kanadě, Brazílii, Indii nebo na Taiwanu? Nebo v nějaké jiné zemi? 

Můžeš si vybrat mezi čtrnáctidenním táborem, kde budeš společně s dalšími 15 - 20 studenty Tvého věku z různých zemí, s kterými se budeš domlouvat anglicky, nebo měsíc s konkrétním kamarádem/kamarádkou v jeho rodině, a další měsíc společně u vás doma.  Zaregistruj se do našeho seznamu předběžných zájemců! 

Pro úspěšnou registraci do našeho seznamu potvrď prosím Tvoji emailovou adresu kliknutím na odkaz v emailu, který jsme Ti poslali. Po ověření Ti pošleme další email s odkazem na podrobnější formulář s Tvými osobními údaji a dalšími informacemi, které jsou nezbytné pro Tvoje přiřazení k Rotary klubu nejbližšímu Tvému bydlišti a přípravě Tvého pobytu v zahraničí. Vzhledem k tomu, že naše emaily jsou posílané automaticky a ve větším množství, je možné, že některý z nich skončí ve Tvé spamové schránce. Nezapomeň si ji tedy zkontrolovat! Děkujeme!

Pin It on Pinterest

Share This

Sdílejte tento příspěvek se svými přáteli!