Rotary Youth Exchange Rodina

Moje mamka: Ana Paula, taťka: Alexandre, starší ségra: Giulia(17) a mladší ségra: Pietra(8)

S Giulii si píšu už pátý den v kuse. Docela mě mrzí, že tam nebude, protože jede na výměnu do Mexika. Je úplně úžasná. Rozumíme si snad ve všem a máme hodně věcí společných, jako např. hudbu, filmy, předměty ve škole a dokonce i sport. Poslala mi už hodně fotek a videí od jejich domova, přes jídlo až po mou školu. Dokonce mi napsala přes instagram moje host mamka, že na mě čekají! ❤ (slzy štěstí nechyběly). No, jelikož jsou to původem Italové, jsou mírně šílení, což je super.

Je to veliká rodina, což pro mě bude změna, ale o to víc se na ně těším. Oba rodičové jsou fotografové a prý docela známí v jejich státu. Babička je malířka s vlastní galerií. Bude vážně skvělé poznat takové lidi. Také jako většina z brazilských obyvatel jsou katolíci, a i když v boha nevěřím určitě se nebudu bránit občasným nedělním návštěvám kostela. Co mě hodně zaujalo je to, že jejich teta se strejdou byli v Praze, a tak se jim zalíbila, že se prý těší, že se naučí něco česky. A Giulia s mamkou se prý k výuce češtiny také přidají :D. Giulia mi taky teď hodně pomáhá s portugalštinou. Jsem z toho všeho úplně mimo, lepší rodinu jsem si nemohla přát!

P.S.: jediný mínus v Brazílii je to, že škola začíná v 7:20 :((

Další články od Verči

Letní tábory

Prázdniny v zahraničí

 

Chceš prožít část letních prázdnin v roce 2020 v zahraničí? V Holandsku, Německu, Finsku, Anglii, Turecku, USA, Kanadě, Brazílii, Indii nebo na Taiwanu? Nebo v nějaké jiné zemi? 

Můžeš si vybrat mezi čtrnáctidenním táborem, kde budeš společně s dalšími 15 - 20 studenty Tvého věku z různých zemí, s kterými se budeš domlouvat anglicky, nebo měsíc s konkrétním kamarádem/kamarádkou v jeho rodině, a další měsíc společně u vás doma.  Zaregistruj se do našeho seznamu předběžných zájemců! 

Pro úspěšnou registraci do našeho seznamu potvrď prosím Tvoji emailovou adresu kliknutím na odkaz v emailu, který jsme Ti poslali. Po ověření Ti pošleme další email s odkazem na podrobnější formulář s Tvými osobními údaji a dalšími informacemi, které jsou nezbytné pro Tvoje přiřazení k Rotary klubu nejbližšímu Tvému bydlišti a přípravě Tvého pobytu v zahraničí. Vzhledem k tomu, že naše emaily jsou posílané automaticky a ve větším množství, je možné, že některý z nich skončí ve Tvé spamové schránce. Nezapomeň si ji tedy zkontrolovat! Děkujeme!

Pin It on Pinterest

Share This

Sdílejte tento příspěvek se svými přáteli!