Dneska je 16.července a to znamená, že do mého odletu chybí přesně 1 den. Vůbec nechápu, jak se to stalo. Je neskutečné, jak rychle to uteklo. Po všech těch přípravách,  přihláškách, vyplnění všech možných i nemožných dokumentů, je to konečně tady. Zítra je den s velkým D, den kdy se mi splní sen.

Nejspíš se ptáte, jak se cítím. Ale na tuhle otázku asi nemám úplně jednoznačnou odpověď. Moje pocity jsou teď strašně smíšený. Je to ten nejúžasnější pocit na světě, ale i ten nejhorší. Na jednu stranu jsem se už teď do Brazílie zamilovala a neskutečně se těším až poznám moje host rodiny a výměnné studenty, vlastně úplně všechny. Ale na tu druhou stranu je strašně těžký a hlavně divný loučit se s nejbližšími lidmi na rok. Většinu mých kamarádů už neuvidím, s některými sem neměla možnost ani se pořádně rozloučit.

Loučení s rodinou bude ještě horší. Ale i přes to všechno bych tuhle příležitost za nic na světě nevyměnila. V posledních dnech poznávám, ještě víc než normálně, jak skvělé lidi kolem sebe mám a ptám se sama sebe, jestli dělám správnou věc. Ale je to zbytečný se ptát, vím že jo. Bude to nejlepší rok!

 

Další články od Verči

Letní tábory

Prázdniny v zahraničí

 

Chceš prožít část letních prázdnin v roce 2020 v zahraničí? V Holandsku, Německu, Finsku, Anglii, Turecku, USA, Kanadě, Brazílii, Indii nebo na Taiwanu? Nebo v nějaké jiné zemi? 

Můžeš si vybrat mezi čtrnáctidenním táborem, kde budeš společně s dalšími 15 - 20 studenty Tvého věku z různých zemí, s kterými se budeš domlouvat anglicky, nebo měsíc s konkrétním kamarádem/kamarádkou v jeho rodině, a další měsíc společně u vás doma.  Zaregistruj se do našeho seznamu předběžných zájemců! 

Pro úspěšnou registraci do našeho seznamu potvrď prosím Tvoji emailovou adresu kliknutím na odkaz v emailu, který jsme Ti poslali. Po ověření Ti pošleme další email s odkazem na podrobnější formulář s Tvými osobními údaji a dalšími informacemi, které jsou nezbytné pro Tvoje přiřazení k Rotary klubu nejbližšímu Tvému bydlišti a přípravě Tvého pobytu v zahraničí. Vzhledem k tomu, že naše emaily jsou posílané automaticky a ve větším množství, je možné, že některý z nich skončí ve Tvé spamové schránce. Nezapomeň si ji tedy zkontrolovat! Děkujeme!

Pin It on Pinterest

Share This

Sdílejte tento příspěvek se svými přáteli!