Aneb moje první změna rodiny.

Všechno bylo naplánováný na pondělí 30.10. Abych to shrnula: těšila jsem se na novou rodinu hodně, ale netěšila jsem se na jejich dům. Bydlí totiž na druhé straně města, doslova.

Do školy to mám 25 minut autem a ke kamarádům taky, protože bydlí v condominiu vedle mojí školy.
Když jsme u těch kamarádů, váže se k tomu taková story. V neděli, den před mým stěhováním, jsme si šli jen tak sednout a vykládat si a já strašně moc brečela, haha. Ne kvůli změně rodiny, Ale kvůli tomu, že budu strašně daleko od nich. Mají sice auto ale nemůžou pro mě furt jezdit 15 km.

V téhle rodině mám rodiče (haha, neasi) a dvě mladší ségry, 10 a 12. Nebydlí v condomíniu, jejich dům je hodně velkej a hned vedle nich bydlí prarodiče, kteří mají koně a krávy.
Balení všech věcí bylo hodně hodně náročný hahah.

Můj den teda nově vypadá tak, že vstanu v 5:30, zavezou mě do školy, po škole si dám rychlou sváču a jdu do posilky a pak mě vyzvednou a jedu domů.

Další články od Kláry

Letní tábory

Prázdniny v zahraničí

 

Chceš prožít část letních prázdnin v roce 2020 v zahraničí? V Holandsku, Německu, Finsku, Anglii, Turecku, USA, Kanadě, Brazílii, Indii nebo na Taiwanu? Nebo v nějaké jiné zemi? 

Můžeš si vybrat mezi čtrnáctidenním táborem, kde budeš společně s dalšími 15 - 20 studenty Tvého věku z různých zemí, s kterými se budeš domlouvat anglicky, nebo měsíc s konkrétním kamarádem/kamarádkou v jeho rodině, a další měsíc společně u vás doma.  Zaregistruj se do našeho seznamu předběžných zájemců! 

Pro úspěšnou registraci do našeho seznamu potvrď prosím Tvoji emailovou adresu kliknutím na odkaz v emailu, který jsme Ti poslali. Po ověření Ti pošleme další email s odkazem na podrobnější formulář s Tvými osobními údaji a dalšími informacemi, které jsou nezbytné pro Tvoje přiřazení k Rotary klubu nejbližšímu Tvému bydlišti a přípravě Tvého pobytu v zahraničí. Vzhledem k tomu, že naše emaily jsou posílané automaticky a ve větším množství, je možné, že některý z nich skončí ve Tvé spamové schránce. Nezapomeň si ji tedy zkontrolovat! Děkujeme!

Pin It on Pinterest

Share This

Sdílejte tento příspěvek se svými přáteli!