Tak a jsem tu tři měsíce a ani se to nezdá. Čas letí strašně rychle.

Před chvíli jsem napsala článek ohledně mých 2 měsíců tady a mrknutím oka jsou to už tři.

Výročí 12.11. jsem strávila s rodinou na churrasco a v kostele haha.

Pokud máte jakékoliv otázky neváhejte mi napsat!

Kamarádi

S kamarádama pořad to stejné. Moji nejbližší jsou z condominia, ve kterém už nebydlím, takže se už nevidíme, tak často. A ve škole se to velmi zlepšilo. Mám tam skupinku hodně dobrých kamarádů ! ❤️

Portugalština

Zlepšila se mi, ne hodně, ale o dost. Rozumím skoro všemu a bavím se se všema portugalsky. Navíc jsem poprosila Rotary o lekce portugalštiny, protože z gramatické stránky, potřebuju pomoc.

Jak vypadají moje dny?

Ve školní dny vstanu v 5:40 (😫😫 bydlím fakt daleko), nachystám se a nasnídám a rodiče mě odvezou do školy. Po škole si dám rychlo-oběd jako sendvič nebo tak a pak chvíli čekám, než jdu do posilovny. Tam jsem asi dvě hoďky a pak záleží na dnu, ale normálně mě rodiče vyzvednou a jedem domů. Pak buď jen odpočinek, nebo máme nějaký program. Někdy taky nejedu po posilce domů, ale jdu za kámošema.

Tak a to je tak všechno, hodně si to tady užívám. Teď je to fakt skvělý. Druhou rodinu jsem si velmi velmi oblíbila, jsou skvělý.

Další články od Kláry

Letní tábory

Prázdniny v zahraničí

 

Chceš prožít část letních prázdnin v roce 2020 v zahraničí? V Holandsku, Německu, Finsku, Anglii, Turecku, USA, Kanadě, Brazílii, Indii nebo na Taiwanu? Nebo v nějaké jiné zemi? 

Můžeš si vybrat mezi čtrnáctidenním táborem, kde budeš společně s dalšími 15 - 20 studenty Tvého věku z různých zemí, s kterými se budeš domlouvat anglicky, nebo měsíc s konkrétním kamarádem/kamarádkou v jeho rodině, a další měsíc společně u vás doma.  Zaregistruj se do našeho seznamu předběžných zájemců! 

Pro úspěšnou registraci do našeho seznamu potvrď prosím Tvoji emailovou adresu kliknutím na odkaz v emailu, který jsme Ti poslali. Po ověření Ti pošleme další email s odkazem na podrobnější formulář s Tvými osobními údaji a dalšími informacemi, které jsou nezbytné pro Tvoje přiřazení k Rotary klubu nejbližšímu Tvému bydlišti a přípravě Tvého pobytu v zahraničí. Vzhledem k tomu, že naše emaily jsou posílané automaticky a ve větším množství, je možné, že některý z nich skončí ve Tvé spamové schránce. Nezapomeň si ji tedy zkontrolovat! Děkujeme!

Pin It on Pinterest

Share This

Sdílejte tento příspěvek se svými přáteli!