Tak a jsem tu tři měsíce a ani se to nezdá. Čas letí strašně rychle.

Před chvíli jsem napsala článek ohledně mých 2 měsíců tady a mrknutím oka jsou to už tři.

Výročí 12.11. jsem strávila s rodinou na churrasco a v kostele haha.

Pokud máte jakékoliv otázky neváhejte mi napsat!

Kamarádi

S kamarádama pořad to stejné. Moji nejbližší jsou z condominia, ve kterém už nebydlím, takže se už nevidíme, tak často. A ve škole se to velmi zlepšilo. Mám tam skupinku hodně dobrých kamarádů ! ❤️

Portugalština

Zlepšila se mi, ne hodně, ale o dost. Rozumím skoro všemu a bavím se se všema portugalsky. Navíc jsem poprosila Rotary o lekce portugalštiny, protože z gramatické stránky, potřebuju pomoc.

Jak vypadají moje dny?

Ve školní dny vstanu v 5:40 (😫😫 bydlím fakt daleko), nachystám se a nasnídám a rodiče mě odvezou do školy. Po škole si dám rychlo-oběd jako sendvič nebo tak a pak chvíli čekám, než jdu do posilovny. Tam jsem asi dvě hoďky a pak záleží na dnu, ale normálně mě rodiče vyzvednou a jedem domů. Pak buď jen odpočinek, nebo máme nějaký program. Někdy taky nejedu po posilce domů, ale jdu za kámošema.

Tak a to je tak všechno, hodně si to tady užívám. Teď je to fakt skvělý. Druhou rodinu jsem si velmi velmi oblíbila, jsou skvělý.

Další články od Kláry

Studium v zahraničí

Studium v zahraničí

pro středoškoláky

 

Chceš prožít nezapomenutelný školní rok 2020/21 v USA, Kanadě, Brazílii, Mexiku, Argentině, Kolumbii, Japonsku, Thajsku, Koreji, Austrálii, nebo na Taiwanu? Nebo v nějaké úplně jiné zemi? Zaregistruj se do našeho seznamu předběžných zájemců! 

Pro úspěšnou registraci do našeho seznamu potvrď prosím Tvoji emailovou adresu kliknutím na odkaz v emailu, který jsme Ti poslali. Děkujeme!

Pin It on Pinterest

Share This

Sdílejte tento příspěvek se svými přáteli!