Ahojte, zítra oslavím měsíc zpátky v Česku a v hlavě mám takový zmatek. Popravdě fakt nevím, jak se cítím. Jsem celá ještě ze všeho popletená. Jsem ráda, že jsem doma a s mojí rodinou a kamarády po roce, ale opravdu bych znovu jela do Brazílie. Chybí mi všichni a všechno. Chybí mi jací jsou lidé tam, ta otevřenost a přátelskost. Skoro každý den mám chuť na brazilské jídlo a tak no.

Klára je zpátky v Česku :)

Klára je zpátky v Česku 🙂

Stýská se mi po Brazílii hodně, opravdu závidím holkám z Česka, se kterýma jsem si psala a co jedou teď do BR, že to mají celé před sebou. Zrovna včera jsem si prohlížela fotky a videa z výletu na FOZ DO IGUAÇU a i slza mi ukápla.

Návrat zpátky je ale součást výměny, takže jsem s tím smířená atd. Vrátila jsem se a zjistila, že se tu vůbec nic nezměnilo. Já jsem se za to ale změnila hodně. Jsem mnohem víc otevřená a careless, ale taky jsem se hodně osamostatnila.

Před mým odjezdem z Brazílie jsem měla VELKÉ obavy. Hodně jsem se bála vrátit, nevěděla jsem, co mě čeká, jestli moji přátelé budou furt moji přátelé, co budu dělat ve škole, protože budu opakovat ročník a tak.

Bála jsem se ale úplně zbytečně.

Teď se pro změnu bojím, že zapomenu portugalštinu, nebo že mi bude trvat dlouho, než se do Brazílie vrátím.

Naštěstí ale mám zatím furt, co dělat, takže na to moc nemyslím. Kromě toho, že jsem těsně po příjezdu strávila s výměnnými studenty, co byli v brně (Sarah, Ryan) a s Brazilcem Brenem, jsem byla u mojí sestřenice a strávily jsme 4 dny na festivalu Colours of Ostrava, potom jsem byla na chatě s rodinou a venku s kamarády. Jo a ještě jsem si furt vyřizovala nějaký věci jako obnovení pojištění a tak no.

Prosím držte mi palce ať si najdu brigádu a vrátím se do Brazílie, co nejdříve haha.

Další články od Kláry

Pin It on Pinterest

Share This

Sdílejte tento příspěvek se svými přáteli!