Ahojte, zdravím vás z 28°C brazilské zimy! Tento víkend (25.-27.8.) jsem poznala tolik lidi různých národností a udělala si tolik přátel, že tomu ani nemůžu uvěřit.

Náš orientation meeting začínal v pátek 25.8. k večeru, rodiny nás vyhodili u hotelu a my se začali seznamovat. Po večeři jsme měli nějaké prezentace a pak program s Rotexákama.

Druhý den byla snídaně v 7:30 😩 a pak po chvíli program – opět prezentace ohledně pravidel, bezpečnosti a tak. Ve volném čase jsme prostě trávili čas spolu, bavili se…

Pořádná sranda začala večer, po večeři, kdy jsme měli volno a Indové pouštěli nějaké jejich písničky a učili nás, jak na to tančí. Byla to neskutečná sranda, přidávalo se k nám víc a víc děcek..!

Po večeři jsme měli opět prezentaci tentokrát od Rotex, hráli jsme nějaký hry a pak opět party – brazilskej funk, americkej pop, mexický nebo indický písničky ..bylo to skvělý ♥️.

Další články od Kláry

Letní tábory

Prázdniny v zahraničí

 

Chceš prožít část letních prázdnin v roce 2020 v zahraničí? V Holandsku, Německu, Finsku, Anglii, Turecku, USA, Kanadě, Brazílii, Indii nebo na Taiwanu? Nebo v nějaké jiné zemi? 

Můžeš si vybrat mezi čtrnáctidenním táborem, kde budeš společně s dalšími 15 - 20 studenty Tvého věku z různých zemí, s kterými se budeš domlouvat anglicky, nebo měsíc s konkrétním kamarádem/kamarádkou v jeho rodině, a další měsíc společně u vás doma.  Zaregistruj se do našeho seznamu předběžných zájemců! 

Pro úspěšnou registraci do našeho seznamu potvrď prosím Tvoji emailovou adresu kliknutím na odkaz v emailu, který jsme Ti poslali. Po ověření Ti pošleme další email s odkazem na podrobnější formulář s Tvými osobními údaji a dalšími informacemi, které jsou nezbytné pro Tvoje přiřazení k Rotary klubu nejbližšímu Tvému bydlišti a přípravě Tvého pobytu v zahraničí. Vzhledem k tomu, že naše emaily jsou posílané automaticky a ve větším množství, je možné, že některý z nich skončí ve Tvé spamové schránce. Nezapomeň si ji tedy zkontrolovat! Děkujeme!

Pin It on Pinterest

Share This

Sdílejte tento příspěvek se svými přáteli!