Ahojte! Dneska se s vámi podělím o to, jak jsem v neděli 3.12. strávila ve městě Amparo na další rotary akci Projeto de Natal.

Přijeli jsme na místo v devět ráno a hnedka jsem se potkala s ostatníma výměnnýma studentama. Měli jsme snídani a asi hodinku a něco jsme si jen vykládali a dělali blbosti.

Potom jsme se autobusem přemístili na okrajovou část města, kde sídlila organizace, která pomáhá chudým dětem. Nevím jestli to byl jakože sirotčinec/dětský domov nebo tak něco, ale byly tam děti od malých, zhruba 3letých až po 18leté. Měly pro nás nachystané hiphop vystoupení a capoeiru, což bylo skvělý a zajímavý. Daly nám taky zmrzlinu a my jsme jim naoplátku dali dárky haha. – rotex nakoupil ty dárky za peníze, které jsme získali z prodeje ‚raffles‘ .. lístků do tomboly.

Další články od Kláry

Studium v zahraničí

Studium v zahraničí

pro středoškoláky

 

Chceš prožít nezapomenutelný školní rok 2020/21 v USA, Kanadě, Brazílii, Mexiku, Argentině, Kolumbii, Japonsku, Thajsku, Koreji, Austrálii, nebo na Taiwanu? Nebo v nějaké úplně jiné zemi? Zaregistruj se do našeho seznamu předběžných zájemců! 

Pro úspěšnou registraci do našeho seznamu potvrď prosím Tvoji emailovou adresu kliknutím na odkaz v emailu, který jsme Ti poslali. Děkujeme!

Pin It on Pinterest

Share This

Sdílejte tento příspěvek se svými přáteli!