Ahojte! Dneska se s vámi podělím o to, jak jsem v neděli 3.12. strávila ve městě Amparo na další rotary akci Projeto de Natal.

Přijeli jsme na místo v devět ráno a hnedka jsem se potkala s ostatníma výměnnýma studentama. Měli jsme snídani a asi hodinku a něco jsme si jen vykládali a dělali blbosti.

Potom jsme se autobusem přemístili na okrajovou část města, kde sídlila organizace, která pomáhá chudým dětem. Nevím jestli to byl jakože sirotčinec/dětský domov nebo tak něco, ale byly tam děti od malých, zhruba 3letých až po 18leté. Měly pro nás nachystané hiphop vystoupení a capoeiru, což bylo skvělý a zajímavý. Daly nám taky zmrzlinu a my jsme jim naoplátku dali dárky haha. – rotex nakoupil ty dárky za peníze, které jsme získali z prodeje ‚raffles‘ .. lístků do tomboly.

Další články od Kláry

Letní tábory

Prázdniny v zahraničí

 

Chceš prožít část letních prázdnin v roce 2020 v zahraničí? V Holandsku, Německu, Finsku, Anglii, Turecku, USA, Kanadě, Brazílii, Indii nebo na Taiwanu? Nebo v nějaké jiné zemi? 

Můžeš si vybrat mezi čtrnáctidenním táborem, kde budeš společně s dalšími 15 - 20 studenty Tvého věku z různých zemí, s kterými se budeš domlouvat anglicky, nebo měsíc s konkrétním kamarádem/kamarádkou v jeho rodině, a další měsíc společně u vás doma.  Zaregistruj se do našeho seznamu předběžných zájemců! 

Pro úspěšnou registraci do našeho seznamu potvrď prosím Tvoji emailovou adresu kliknutím na odkaz v emailu, který jsme Ti poslali. Po ověření Ti pošleme další email s odkazem na podrobnější formulář s Tvými osobními údaji a dalšími informacemi, které jsou nezbytné pro Tvoje přiřazení k Rotary klubu nejbližšímu Tvému bydlišti a přípravě Tvého pobytu v zahraničí. Vzhledem k tomu, že naše emaily jsou posílané automaticky a ve větším množství, je možné, že některý z nich skončí ve Tvé spamové schránce. Nezapomeň si ji tedy zkontrolovat! Děkujeme!

Pin It on Pinterest

Share This

Sdílejte tento příspěvek se svými přáteli!