Ahojte, vítejte zpátky u dalšího článku. Můj čas v Brazílii se pomalu, ale jistě krátí. Snažím se proto užívat každičký moment, který jde (i když to obsahuje půjčování peněz od kohokoliv, protože kapesné od rotary prostě nestačí). Let zpátky do České republiky mám na 3.7.2018 a ještě toho musím tolik stihnout! V dnešním článku bych vám ale chtěla zhrnout můj měsíc DUBEN, který jsem si maximálně užila s těmi nejlepšími lidmi, co jsem si mohla přát!

V sobotu 14. jsem jela na rotary akci s názvem RYLA do zábavného parku HOPI HARI asi 20 minut od Jundiaí. Je to park s horskými dráhami a všemi možnými aktrakcemi. Poštěstilo se mi a poznala jsem Isabellu, která pojede na krátkodobou výměnu do Česka! A v neděli jsem jela do Hopi Hari znovu s výměnnými studenty z mého distriktu + moje nejoblíbenější holka z Kolumbie mě přijela navštívit!

V sobotu 21. jsem byla pozvaná na narozeniny Joao, mého nej nej kámoše se třídy, haha. Pokud mě sledujete  na instagramu nebo mě máte v přátelích na FB, tak ho znáte. Do seznamu nejlepších dní z celé mojí výměny určitě patří den 22.4., kdy jsem jela s ostatními výměnnými studenty do Wetn‘ Wild – aquaparku – na koncert známého brazilského zpěváka funk Kevinho. Byl to koncert v bazéně a bylo to naprosto úžasné. V pátek (27.4) jsem vyrazila směr São Paulo a zůstala jsem až do úterý. Viděla jsem se se spoustu výměnnými studenty a nemohlo to být lepší. První den jsme šli na oslavu narozenin. Druhý den na Rotary event, do parku Ibirapuera a na nejlepší zmrzlinu v SP! Na pondělí jsme si vymysleli tour v São Paulo: Liberdade, Mercado Municipal a 25 de marco.

No a takhle nějak vypadal můj duben. Užila jsem si ho maximálně a jsem strašně vděčná, že jsem mohla strávit tolik času s výměnnými studenty, protože už se nám to všem krátí a spoustu jit jede pryč třeba už příští týden (+ tři holky z mého distriktu už odjely).

Další články od Kláry

Letní tábory

Prázdniny v zahraničí

 

Chceš prožít část letních prázdnin v roce 2020 v zahraničí? V Holandsku, Německu, Finsku, Anglii, Turecku, USA, Kanadě, Brazílii, Indii nebo na Taiwanu? Nebo v nějaké jiné zemi? 

Můžeš si vybrat mezi čtrnáctidenním táborem, kde budeš společně s dalšími 15 - 20 studenty Tvého věku z různých zemí, s kterými se budeš domlouvat anglicky, nebo měsíc s konkrétním kamarádem/kamarádkou v jeho rodině, a další měsíc společně u vás doma.  Zaregistruj se do našeho seznamu předběžných zájemců! 

Pro úspěšnou registraci do našeho seznamu potvrď prosím Tvoji emailovou adresu kliknutím na odkaz v emailu, který jsme Ti poslali. Po ověření Ti pošleme další email s odkazem na podrobnější formulář s Tvými osobními údaji a dalšími informacemi, které jsou nezbytné pro Tvoje přiřazení k Rotary klubu nejbližšímu Tvému bydlišti a přípravě Tvého pobytu v zahraničí. Vzhledem k tomu, že naše emaily jsou posílané automaticky a ve větším množství, je možné, že některý z nich skončí ve Tvé spamové schránce. Nezapomeň si ji tedy zkontrolovat! Děkujeme!

Pin It on Pinterest

Share This

Sdílejte tento příspěvek se svými přáteli!