Popravdě, zdá se mi to, jako bych tu byla mnohem delší dobu a zároveň mi přijde, jako bych včera přijela. Zvykla jsem si na to, jak určitý věcí chodí, ale zároveň mě spoustu věcí překvapuje. Je to strašně zvláštní pocit a těžko se to popisuje.

Užívám si každý moment, i když je to tu náročný. Opravdu je. Moji host rodiče umí anglicky jen trochu a Gi (starší sestra), která umí anglicky skvěle, není vždy na blízku, takže se musím, ze všech sil snažit. Rozumět mi už nedělá takový problém jako první dny, mluvení furt jo – zvládám jen jednoduchý věty. To se ale zlepší díky škole (viz příští článek).

Za těch 7 dní tady, jsem rozdala víc pus na tvář (typický brazilský pozdrav), než za celý můj život v Česku.

Dnešní článek bude míň kecání a víc fotek jako shrnutí mých prvních 7 dnů tady.

Další články od Kláry

Letní tábory

Prázdniny v zahraničí

 

Chceš prožít část letních prázdnin v roce 2020 v zahraničí? V Holandsku, Německu, Finsku, Anglii, Turecku, USA, Kanadě, Brazílii, Indii nebo na Taiwanu? Nebo v nějaké jiné zemi? 

Můžeš si vybrat mezi čtrnáctidenním táborem, kde budeš společně s dalšími 15 - 20 studenty Tvého věku z různých zemí, s kterými se budeš domlouvat anglicky, nebo měsíc s konkrétním kamarádem/kamarádkou v jeho rodině, a další měsíc společně u vás doma.  Zaregistruj se do našeho seznamu předběžných zájemců! 

Pro úspěšnou registraci do našeho seznamu potvrď prosím Tvoji emailovou adresu kliknutím na odkaz v emailu, který jsme Ti poslali. Po ověření Ti pošleme další email s odkazem na podrobnější formulář s Tvými osobními údaji a dalšími informacemi, které jsou nezbytné pro Tvoje přiřazení k Rotary klubu nejbližšímu Tvému bydlišti a přípravě Tvého pobytu v zahraničí. Vzhledem k tomu, že naše emaily jsou posílané automaticky a ve větším množství, je možné, že některý z nich skončí ve Tvé spamové schránce. Nezapomeň si ji tedy zkontrolovat! Děkujeme!

Pin It on Pinterest

Share This

Sdílejte tento příspěvek se svými přáteli!