Byl to můj třetí time v SP, ale poprvé na ‚prozkoumání‘. Já a moji h-rodiče jsme si udělali v neděli 24.9. výletík. São Paulo je od mýho města asi jen 30 minut. Vyrazili jsme kolem 8 hodin ráno, protože h-mamka byla objednaná k doktorovi, nasnídali jsme se a pak jsem s h-tátou vyrazila se podívat, kde pracuje. To byla nádhera, on totiž pracuje v Itaú bank, která sídli naproti Google…aaa ty budovy jsou tak hezký. Tam, kde jsme byli je finanční centrum celé Brazílie (jako Evropa má f.centrum v Londýně, Brazílie má v SP).

Následovalo Beco do Batman – uzavřená ulice se street art/graffiti. Udělali jsme fotky, dali si zmrzku a jeli jsme směr Avenida Paulista, která bohužel bývá v neděli uzavřená pro auta, takže jsme jen projeli kolem.

Následovala ČESKÁ restaurace, jediná v São Paulo. Majitel je vnuk Čecha a česky neuměl haha. Bohužel měl jen jedno jídlo a to bramborové knedlíky plněné uzeným masem. Měla jsem strach, že to h-rodičům nebude chutnat a řeknou si ‚co to je za zemi‘, ale naštěstí jim to moc chutnalo!

Moje host rodina je zamilovaná do kafe (jako skoro všichni v Brazílii), takže jsme jeli do kavárny. Předtím jsem se i podívali do školy, kde h-mamka studovala a taky, kde pracoval před 10 lety h-táta pracoval. Hezky jsme si tak obešli dva bloky a najednou vidíme, jak je na jednom místě hodně lidí a kamery a security, tak se h- táta ptá, jestli tady něco natáčí a co a jeden ten člověk říká, že natáčeli 3%!! To je brazilskej seriál na Netflixu, jeden z mých nejoblíbenějších! Jsem myslela, že umřu, když to ten pán řekl. Bohužel herci už byli pryč 😦

Další články od Kláry

Pin It on Pinterest

Share This

Sdílejte tento příspěvek se svými přáteli!