DVA MĚSÍCE. Aaah, pořád tomu nemůžu uvěřit, haha. Výměna utíká rychleji, než bych chtěla.

Za tu dobu, co jsem tady, se toho stalo mnohem víc, než jste do teď mohli vidět. A proto píšu tenhle článek, jako shrnutí mého času tady.

Kamarádi

Moji nejbližší kamaradi jsou ze stejného conda, ve kterém teď bydlím, navíc i ve škole se to začíná lepšit a jsou tam lidi, který mám fakt ráda. A taky samozřejmě – Výměnní studenti v mém distriktu jsou nejlepší lidi!

Portugalština

je těžká. Momentálně většinu času rozumím a už mluvím víc. Chci si taky najít lekce portugalštiny, s něma to půjde rychleji. Můžu mít basic konverzaci, ale když se slyším mluvit je to sranda. A rozhodném nemluvím plynně, Hhah.

​​​Jak vypadají moje dny?

Je to celkem jednoduchý, haha. Jdu do školy, doma se naobědvám, jdu do posilovny a pak jsem s kamarády (většinou). Chtěla bych ještě zkusit sambu nebo capoeiru, uvidíme.

Víkendy záleží, ty jsem hodně individuální, něco dělám s rodinou/s kamarády/ Rotary.

 

Další články od Kláry

Letní tábory

Prázdniny v zahraničí

 

Chceš prožít část letních prázdnin v roce 2020 v zahraničí? V Holandsku, Německu, Finsku, Anglii, Turecku, USA, Kanadě, Brazílii, Indii nebo na Taiwanu? Nebo v nějaké jiné zemi? 

Můžeš si vybrat mezi čtrnáctidenním táborem, kde budeš společně s dalšími 15 - 20 studenty Tvého věku z různých zemí, s kterými se budeš domlouvat anglicky, nebo měsíc s konkrétním kamarádem/kamarádkou v jeho rodině, a další měsíc společně u vás doma.  Zaregistruj se do našeho seznamu předběžných zájemců! 

Pro úspěšnou registraci do našeho seznamu potvrď prosím Tvoji emailovou adresu kliknutím na odkaz v emailu, který jsme Ti poslali. Po ověření Ti pošleme další email s odkazem na podrobnější formulář s Tvými osobními údaji a dalšími informacemi, které jsou nezbytné pro Tvoje přiřazení k Rotary klubu nejbližšímu Tvému bydlišti a přípravě Tvého pobytu v zahraničí. Vzhledem k tomu, že naše emaily jsou posílané automaticky a ve větším množství, je možné, že některý z nich skončí ve Tvé spamové schránce. Nezapomeň si ji tedy zkontrolovat! Děkujeme!

Pin It on Pinterest

Share This

Sdílejte tento příspěvek se svými přáteli!