DVA MĚSÍCE. Aaah, pořád tomu nemůžu uvěřit, haha. Výměna utíká rychleji, než bych chtěla.

Za tu dobu, co jsem tady, se toho stalo mnohem víc, než jste do teď mohli vidět. A proto píšu tenhle článek, jako shrnutí mého času tady.

Kamarádi

Moji nejbližší kamaradi jsou ze stejného conda, ve kterém teď bydlím, navíc i ve škole se to začíná lepšit a jsou tam lidi, který mám fakt ráda. A taky samozřejmě – Výměnní studenti v mém distriktu jsou nejlepší lidi!

Portugalština

je těžká. Momentálně většinu času rozumím a už mluvím víc. Chci si taky najít lekce portugalštiny, s něma to půjde rychleji. Můžu mít basic konverzaci, ale když se slyším mluvit je to sranda. A rozhodném nemluvím plynně, Hhah.

​​​Jak vypadají moje dny?

Je to celkem jednoduchý, haha. Jdu do školy, doma se naobědvám, jdu do posilovny a pak jsem s kamarády (většinou). Chtěla bych ještě zkusit sambu nebo capoeiru, uvidíme.

Víkendy záleží, ty jsem hodně individuální, něco dělám s rodinou/s kamarády/ Rotary.

 

Další články od Kláry

Studium v zahraničí

Studium v zahraničí

pro středoškoláky

 

Chceš prožít nezapomenutelný školní rok 2020/21 v USA, Kanadě, Brazílii, Mexiku, Argentině, Kolumbii, Japonsku, Thajsku, Koreji, Austrálii, nebo na Taiwanu? Nebo v nějaké úplně jiné zemi? Zaregistruj se do našeho seznamu předběžných zájemců! 

Pro úspěšnou registraci do našeho seznamu potvrď prosím Tvoji emailovou adresu kliknutím na odkaz v emailu, který jsme Ti poslali. Děkujeme!

Pin It on Pinterest

Share This

Sdílejte tento příspěvek se svými přáteli!