Ahojte!

Středa 16.8. byla zase začátek něčeho jiného. Šla jsem poprvé do školy. Teda jako poprvé se učit, protože jsem tu už byla na prohlídce a registraci v pondělí.

Popravdě byla jsem nervózní, ale jakmile jsem přišla do třídy, tak mě to opustilo. Děcka jsou skvělý.

Z venku to vypadá trochu děsivě, ale vevnitř je to drsný, v dobrým slova smyslu.

Jak to tu funguje?

V téhle jedné budově je jak základní škola, tak střední. Není to rozdělený na víc škol jako u nás.

☀ Máme to tu jakokdyby rozdělený na stupně a můj stupeň („high school“) zahrnuje tři třídy- první, druhou a třetí (poslední-maturanti).

☀ Každý den začínáme v 7 hodin a končíme buď v 1 nebo ve 2 odpoledne, pak se jde domů na oběd.

☀ Jedna hodina trvá 50 minut a nemáme přestávky mezi nimi. V 10:20 je pak akorát 20 minut pauza, kde jdeme do kantýny, něco si koupíme a kluci hrají fotbal.

Další články od Kláry

Letní tábory

Prázdniny v zahraničí

 

Chceš prožít část letních prázdnin v roce 2020 v zahraničí? V Holandsku, Německu, Finsku, Anglii, Turecku, USA, Kanadě, Brazílii, Indii nebo na Taiwanu? Nebo v nějaké jiné zemi? 

Můžeš si vybrat mezi čtrnáctidenním táborem, kde budeš společně s dalšími 15 - 20 studenty Tvého věku z různých zemí, s kterými se budeš domlouvat anglicky, nebo měsíc s konkrétním kamarádem/kamarádkou v jeho rodině, a další měsíc společně u vás doma.  Zaregistruj se do našeho seznamu předběžných zájemců! 

Pro úspěšnou registraci do našeho seznamu potvrď prosím Tvoji emailovou adresu kliknutím na odkaz v emailu, který jsme Ti poslali. Po ověření Ti pošleme další email s odkazem na podrobnější formulář s Tvými osobními údaji a dalšími informacemi, které jsou nezbytné pro Tvoje přiřazení k Rotary klubu nejbližšímu Tvému bydlišti a přípravě Tvého pobytu v zahraničí. Vzhledem k tomu, že naše emaily jsou posílané automaticky a ve větším množství, je možné, že některý z nich skončí ve Tvé spamové schránce. Nezapomeň si ji tedy zkontrolovat! Děkujeme!

Pin It on Pinterest

Share This

Sdílejte tento příspěvek se svými přáteli!