Ahojte!

7.9. se tu v Brazílii slaví Dia de Independência, což znamená jediné … volno! Tento rok byl svátek ve čtvrtek, takže jsme dostali volno i v pátek 😍.

Moje úžasná host rodina se rozhodla, že vyrazíme na výlet do města Penha v Santa Catarina. Mají tam totiž něco jako Disneyland – Beto Carrero World – což se stalo naší hlavní atrakcí. Ale pěkně popořádku…

Naše cesta začala 7.9. asi v pět ráno, kdy jsme vyrazili směr jih. Já jse ještě předtím večer byla s děckama asi do půlnoci, takže jsem byla úplně grogy. Naštěstí jsme měli před sebou asi 7h cesty, takže jsem mohla spát.
Kolem oběda jsme dorazili do města Curitiba ve státu Paraná. Zastavili jsme se tu na oběd a byli projít v parku. Naprosto mě to město okouzlilo.

Další články od Kláry

Studium v zahraničí

Studium v zahraničí

pro středoškoláky

 

Chceš prožít nezapomenutelný školní rok 2020/21 v USA, Kanadě, Brazílii, Mexiku, Argentině, Kolumbii, Japonsku, Thajsku, Koreji, Austrálii, nebo na Taiwanu? Nebo v nějaké úplně jiné zemi? Zaregistruj se do našeho seznamu předběžných zájemců! 

Pro úspěšnou registraci do našeho seznamu potvrď prosím Tvoji emailovou adresu kliknutím na odkaz v emailu, který jsme Ti poslali. Děkujeme!

Pin It on Pinterest

Share This

Sdílejte tento příspěvek se svými přáteli!