Ahojte!

7.9. se tu v Brazílii slaví Dia de Independência, což znamená jediné … volno! Tento rok byl svátek ve čtvrtek, takže jsme dostali volno i v pátek 😍.

Moje úžasná host rodina se rozhodla, že vyrazíme na výlet do města Penha v Santa Catarina. Mají tam totiž něco jako Disneyland – Beto Carrero World – což se stalo naší hlavní atrakcí. Ale pěkně popořádku…

Naše cesta začala 7.9. asi v pět ráno, kdy jsme vyrazili směr jih. Já jse ještě předtím večer byla s děckama asi do půlnoci, takže jsem byla úplně grogy. Naštěstí jsme měli před sebou asi 7h cesty, takže jsem mohla spát.
Kolem oběda jsme dorazili do města Curitiba ve státu Paraná. Zastavili jsme se tu na oběd a byli projít v parku. Naprosto mě to město okouzlilo.

Další články od Kláry

Letní tábory

Prázdniny v zahraničí

 

Chceš prožít část letních prázdnin v roce 2020 v zahraničí? V Holandsku, Německu, Finsku, Anglii, Turecku, USA, Kanadě, Brazílii, Indii nebo na Taiwanu? Nebo v nějaké jiné zemi? 

Můžeš si vybrat mezi čtrnáctidenním táborem, kde budeš společně s dalšími 15 - 20 studenty Tvého věku z různých zemí, s kterými se budeš domlouvat anglicky, nebo měsíc s konkrétním kamarádem/kamarádkou v jeho rodině, a další měsíc společně u vás doma.  Zaregistruj se do našeho seznamu předběžných zájemců! 

Pro úspěšnou registraci do našeho seznamu potvrď prosím Tvoji emailovou adresu kliknutím na odkaz v emailu, který jsme Ti poslali. Po ověření Ti pošleme další email s odkazem na podrobnější formulář s Tvými osobními údaji a dalšími informacemi, které jsou nezbytné pro Tvoje přiřazení k Rotary klubu nejbližšímu Tvému bydlišti a přípravě Tvého pobytu v zahraničí. Vzhledem k tomu, že naše emaily jsou posílané automaticky a ve větším množství, je možné, že některý z nich skončí ve Tvé spamové schránce. Nezapomeň si ji tedy zkontrolovat! Děkujeme!

Pin It on Pinterest

Share This

Sdílejte tento příspěvek se svými přáteli!