Ahojte! Omlouvám se mezi tímhle článkem a tím posledním byla taková prodleva, ale všechno se dozvíte, haha! Od 4.3. do 8.3. mě (a výmenné studenty) čekal výlet na překrásné vodopády Foz do Iguaçu, které se nachází na hranicích Brazílie, Argentiny a Paraguay.

V neděli 4.3. byl první den aneb jsme se všichni museli dopravit do města Foz do Iguaçu. Já měla super štěstí, že Janča jela taky!! A navíc jsme letěli stejným letadlem, takže jsem ji konečně po půl roce viděla!

Bylo to super zase mluvit česky a ještě k tomu s nejlepší kamarádkou!

Do Foz do Iguaçu jsme přijeli kolem 16 hodin a celý den jsme jen strávili s vymennymi studenty a seznamovali se a tak. Druhy den, 5.3. už nás čekala cesta na vodopády. Prvně jsme se zastavili v Parque das Aves, což je něco jako zoo, ale s ptáky. No a potom už směr VODOPÁDY. Jsou naprosto nádherný, neuvěřitelný. Nedá se to popsat, musíte to vidět na vlastní oči!

No a po obědě nás čekalo VELKÝ dobrodružství. Bylo to jen pro zájemce a kdo si to chtěl zaplatit, že Jo. <– a to bylo jet lodí přímo do těch vodopádů ! Bylo to naprosto úžasný, neuvěřitelný!

Třetí den, 6.3. byla na programu Paraguay. Jeli jsme do města na veleslavné (a levné) nákupy. Dopoledne jsme strávili nakupováním a odpoledne jsme jeli na největší vodní elektrárnu na světě.

Čtvrtý den, 7.3. jsme jeli do Argentiny! Vydali jsme se totiž na argentinskou část vodopádů. Strávili jsme tam skoro celý den a byla to úplná nádhera (opět). Na oběd jsem šla já a tři kluci, do nějaké drahé restaurace na argentinský jídlo a potom jsme bohužel umirala, protože můj štípanec od včely (stal se druhý den na lodi) začal hrozně bolet.

Kolem 16 jsme se pak přemístili do nějakého města a zase jsme nakupovali, haha. No a poslední naše aktivita byla návštěva místa, kde se potkávají všechny tři státy ! 8.3. byl už den odjezdu, bohužel. Uteklo to strašně rychle a byl to naprosto nezapomenutelný výlet. Lidé, které jsem tam poznala budou navždycky v mým srdci!

 

Další články od Kláry

Letní tábory

Prázdniny v zahraničí

 

Chceš prožít část letních prázdnin v roce 2020 v zahraničí? V Holandsku, Německu, Finsku, Anglii, Turecku, USA, Kanadě, Brazílii, Indii nebo na Taiwanu? Nebo v nějaké jiné zemi? 

Můžeš si vybrat mezi čtrnáctidenním táborem, kde budeš společně s dalšími 15 - 20 studenty Tvého věku z různých zemí, s kterými se budeš domlouvat anglicky, nebo měsíc s konkrétním kamarádem/kamarádkou v jeho rodině, a další měsíc společně u vás doma.  Zaregistruj se do našeho seznamu předběžných zájemců! 

Pro úspěšnou registraci do našeho seznamu potvrď prosím Tvoji emailovou adresu kliknutím na odkaz v emailu, který jsme Ti poslali. Po ověření Ti pošleme další email s odkazem na podrobnější formulář s Tvými osobními údaji a dalšími informacemi, které jsou nezbytné pro Tvoje přiřazení k Rotary klubu nejbližšímu Tvému bydlišti a přípravě Tvého pobytu v zahraničí. Vzhledem k tomu, že naše emaily jsou posílané automaticky a ve větším množství, je možné, že některý z nich skončí ve Tvé spamové schránce. Nezapomeň si ji tedy zkontrolovat! Děkujeme!

Pin It on Pinterest

Share This

Sdílejte tento příspěvek se svými přáteli!