Hned první červnový víkend čekala můj distrikt 4590 konference, která se koná každý rok. Je to převážně akce pro rotariány s tím, že my – výměnný studenti – jsme si nachystali takové vystoupení. V pátek, první den konference, jsme jen nacvičovali písničky a tanec. Zpívali jsme dvě brazilské (Dona Maria a Ô sol) a jednu od Michaela Jacksona Heal The World. Tančili jsme Madagaskar, což je něco jako brazilská Macarena.

Byli jsme ve městě Águas de Lindoia, kde shodou okolností byl i distrikt Janči 4420 a ti (narozdíl od nás) mohli opustit hotel a přišli nás navštívit, což bylo super. Večer jsme měli Festa Junina, což je typická kulturní událost v Brazílii (více o ní v dalším článku). Pár kluků se ze srandy převléklo za holky a já za kluka, byla to sranda.

V sobotu nás čekalo vystoupení, které se rotariánům moc líbilo, mnoho jich i dokonce brečelo. No a pak celé odpoledne až do večeře jsme měli volno, šli jsme se koupat do teplého bazénu, někdo hrál volejbal a nebo jsme jen tak odpočívali. Přišlo par decek z 4420 na návštěvu, takže jsme si jen tak vykládali a potom jsme se všichni šli chystat na „ples“. Po večeři jsme se museli hezky ustrojit -holky šaty a kluci oblek – a čekal nás formální večer. Popravdě jsem neměla moc vysoké očekávání, že by to byla sranda, ale nakonec fakt byla. DJ nám vyhověl a pouštěl naše oblíbené písničky, takže jsme všichni tančili a bavili se až do pěti do rána.

V neděli už byl čas na odjezd, některým jsme museli říct sbohem, protože se už vraceli do svých zemí. Byla to moc pěkná akce, myslím, že jsme si to všichni užili a teď už nás čeká jen jeden jediný meeting a konec😔💔.

Mějte se krásně !!

Další články od Kláry

Letní tábory

Prázdniny v zahraničí

 

Chceš prožít část letních prázdnin v roce 2020 v zahraničí? V Holandsku, Německu, Finsku, Anglii, Turecku, USA, Kanadě, Brazílii, Indii nebo na Taiwanu? Nebo v nějaké jiné zemi? 

Můžeš si vybrat mezi čtrnáctidenním táborem, kde budeš společně s dalšími 15 - 20 studenty Tvého věku z různých zemí, s kterými se budeš domlouvat anglicky, nebo měsíc s konkrétním kamarádem/kamarádkou v jeho rodině, a další měsíc společně u vás doma.  Zaregistruj se do našeho seznamu předběžných zájemců! 

Pro úspěšnou registraci do našeho seznamu potvrď prosím Tvoji emailovou adresu kliknutím na odkaz v emailu, který jsme Ti poslali. Po ověření Ti pošleme další email s odkazem na podrobnější formulář s Tvými osobními údaji a dalšími informacemi, které jsou nezbytné pro Tvoje přiřazení k Rotary klubu nejbližšímu Tvému bydlišti a přípravě Tvého pobytu v zahraničí. Vzhledem k tomu, že naše emaily jsou posílané automaticky a ve větším množství, je možné, že některý z nich skončí ve Tvé spamové schránce. Nezapomeň si ji tedy zkontrolovat! Děkujeme!

Pin It on Pinterest

Share This

Sdílejte tento příspěvek se svými přáteli!