Jaký byl můj první den v Brazílii? Unavený haha. Po snídani, kterou jsme zmínila v předchozím článku, jsme jeli směr Jundiaí😍.

To jsou nějaké ukázky domů, které jsme míjeli. Kolem většiny jsou vysoké zdi, pro bezpečnost.

Jelikož je v Brazílii 13.8. Den Otců, moje škola The Joy pořádala takovou procházku pro otce s dětmi, kam jsem se nenápadně přidala, haha.

Potom jsme jeli nakoupit nějaké ovoce, protože je tady toho tolik, co jsem ještě nezkoušela. Hnedka mi i objednali kokosovou vodu, kterou jsem taky nikdy neměla, protože jsem v Česku jaksi neměla důvod asi, nevím 🤷🏻‍♀️.

Pak jsme už podruhé přijeli domů, dala jsem si sprchu a vybalila. Trochu jsem odpočívala sama😅.

Na stole mě čekaly nějaké věci do školy, pin na rotary sako, nějaké sladkosti a papírek ve třech jazycích, haha. Moc milé od nich. Taky mi vytiskli fotku s mojí mamkou a ségrou a dali do rámečku ❤️.

Následoval oběd alá typicky brazilský jídlo. Fazole s rýží a maso s bramborama. Podle fotky to vypadá děsivě, ale bylo to výborný!

Další články od Kláry

Letní tábory

Prázdniny v zahraničí

 

Chceš prožít část letních prázdnin v roce 2020 v zahraničí? V Holandsku, Německu, Finsku, Anglii, Turecku, USA, Kanadě, Brazílii, Indii nebo na Taiwanu? Nebo v nějaké jiné zemi? 

Můžeš si vybrat mezi čtrnáctidenním táborem, kde budeš společně s dalšími 15 - 20 studenty Tvého věku z různých zemí, s kterými se budeš domlouvat anglicky, nebo měsíc s konkrétním kamarádem/kamarádkou v jeho rodině, a další měsíc společně u vás doma.  Zaregistruj se do našeho seznamu předběžných zájemců! 

Pro úspěšnou registraci do našeho seznamu potvrď prosím Tvoji emailovou adresu kliknutím na odkaz v emailu, který jsme Ti poslali. Po ověření Ti pošleme další email s odkazem na podrobnější formulář s Tvými osobními údaji a dalšími informacemi, které jsou nezbytné pro Tvoje přiřazení k Rotary klubu nejbližšímu Tvému bydlišti a přípravě Tvého pobytu v zahraničí. Vzhledem k tomu, že naše emaily jsou posílané automaticky a ve větším množství, je možné, že některý z nich skončí ve Tvé spamové schránce. Nezapomeň si ji tedy zkontrolovat! Děkujeme!

Pin It on Pinterest

Share This

Sdílejte tento příspěvek se svými přáteli!