Jaký byl můj první den v Brazílii? Unavený haha. Po snídani, kterou jsme zmínila v předchozím článku, jsme jeli směr Jundiaí😍.

To jsou nějaké ukázky domů, které jsme míjeli. Kolem většiny jsou vysoké zdi, pro bezpečnost.

Jelikož je v Brazílii 13.8. Den Otců, moje škola The Joy pořádala takovou procházku pro otce s dětmi, kam jsem se nenápadně přidala, haha.

Potom jsme jeli nakoupit nějaké ovoce, protože je tady toho tolik, co jsem ještě nezkoušela. Hnedka mi i objednali kokosovou vodu, kterou jsem taky nikdy neměla, protože jsem v Česku jaksi neměla důvod asi, nevím 🤷🏻‍♀️.

Pak jsme už podruhé přijeli domů, dala jsem si sprchu a vybalila. Trochu jsem odpočívala sama😅.

Na stole mě čekaly nějaké věci do školy, pin na rotary sako, nějaké sladkosti a papírek ve třech jazycích, haha. Moc milé od nich. Taky mi vytiskli fotku s mojí mamkou a ségrou a dali do rámečku ❤️.

Následoval oběd alá typicky brazilský jídlo. Fazole s rýží a maso s bramborama. Podle fotky to vypadá děsivě, ale bylo to výborný!

Další články od Kláry

Studium v zahraničí

Studium v zahraničí

pro středoškoláky

 

Chceš prožít nezapomenutelný školní rok 2020/21 v USA, Kanadě, Brazílii, Mexiku, Argentině, Kolumbii, Japonsku, Thajsku, Koreji, Austrálii, nebo na Taiwanu? Nebo v nějaké úplně jiné zemi? Zaregistruj se do našeho seznamu předběžných zájemců! 

Pro úspěšnou registraci do našeho seznamu potvrď prosím Tvoji emailovou adresu kliknutím na odkaz v emailu, který jsme Ti poslali. Děkujeme!

Pin It on Pinterest

Share This

Sdílejte tento příspěvek se svými přáteli!