Ahojte! Nelekejte se názvu, tento článek nebude plný stížností, ale bude to opět shrnutí mých dnů (+ hodně fotek jídla – důvod proč jsem přibrala), aktivit tady, jak probíhají moje dny a tak.

Ze všecho nejdřív bych chtěla podotknout to, že přibírání je prostě věc výměny, pro většinu lidí ano. Zkouším nové jídlo a hlavně zatím necvičím, jak jsem byla zvyklá cvičit doma. Rozhodně ale nelituju žádného jídla, co jsem tu zkusila! Zatím mi chutnalo úplně všechno.

Typické churrasco pro jih Brazílie

S celou rodinou jsem se vydali do jiného městečka a užili si skvělou ‚festu‘, mňáám.

Další články od Kláry

Letní tábory

Prázdniny v zahraničí

 

Chceš prožít část letních prázdnin v roce 2020 v zahraničí? V Holandsku, Německu, Finsku, Anglii, Turecku, USA, Kanadě, Brazílii, Indii nebo na Taiwanu? Nebo v nějaké jiné zemi? 

Můžeš si vybrat mezi čtrnáctidenním táborem, kde budeš společně s dalšími 15 - 20 studenty Tvého věku z různých zemí, s kterými se budeš domlouvat anglicky, nebo měsíc s konkrétním kamarádem/kamarádkou v jeho rodině, a další měsíc společně u vás doma.  Zaregistruj se do našeho seznamu předběžných zájemců! 

Pro úspěšnou registraci do našeho seznamu potvrď prosím Tvoji emailovou adresu kliknutím na odkaz v emailu, který jsme Ti poslali. Po ověření Ti pošleme další email s odkazem na podrobnější formulář s Tvými osobními údaji a dalšími informacemi, které jsou nezbytné pro Tvoje přiřazení k Rotary klubu nejbližšímu Tvému bydlišti a přípravě Tvého pobytu v zahraničí. Vzhledem k tomu, že naše emaily jsou posílané automaticky a ve větším množství, je možné, že některý z nich skončí ve Tvé spamové schránce. Nezapomeň si ji tedy zkontrolovat! Děkujeme!

Pin It on Pinterest

Share This

Sdílejte tento příspěvek se svými přáteli!