Tuhle sobotu 16.9. nás – výměnné studenty v multidistriktu ExproBrasil – Rotary vzalo na event Expoflora v Holambře. Expoflora je vlastně takový festival květin na počest města Holambry, které založili holandští přistěhovalci. Je to také oslava jara, které tu začíná stejně jako podzim v Česku.

Do Holambry jsem jela ještě s dvěma výmennýma studentkama z mého města – Sonia z Východního Timoru a Silvia z Itálie. Přijeli jsme tam kolem 8:30 měli v Interact klubu snídani (vynikající) a potom jsme se vydali směr vchod do areálu Expoflory. Pak jsme teda ještě čekali na děcka, co přijeli autobusem ze Sao Paulo, ale kolem 11 jsme už byli uvnitř. Popravdě jsme ani nevěděli, moc co dělat, tak jsme se šli poohlédnout po areálu a pak jsm zakotvili u stánku z vodou.

Aaa zapomněla jsem zmínit, že jsem poznala dva rotexáky/reboundy, kteří byli na výměně v ČESKU! To bylo tak zvláštní – mluvit česky v reálu – a hlavně těžký, musela jsem strašně dlouho přemýšlet jak se, co řekne a tak. Ale oba dva byli úplně skvělý a byla hrozná sranda, jak jsme se bavili a všichni na nás hleděli a nevěděli nic.

 

Další články od Kláry

Letní tábory

Prázdniny v zahraničí

 

Chceš prožít část letních prázdnin v roce 2020 v zahraničí? V Holandsku, Německu, Finsku, Anglii, Turecku, USA, Kanadě, Brazílii, Indii nebo na Taiwanu? Nebo v nějaké jiné zemi? 

Můžeš si vybrat mezi čtrnáctidenním táborem, kde budeš společně s dalšími 15 - 20 studenty Tvého věku z různých zemí, s kterými se budeš domlouvat anglicky, nebo měsíc s konkrétním kamarádem/kamarádkou v jeho rodině, a další měsíc společně u vás doma.  Zaregistruj se do našeho seznamu předběžných zájemců! 

Pro úspěšnou registraci do našeho seznamu potvrď prosím Tvoji emailovou adresu kliknutím na odkaz v emailu, který jsme Ti poslali. Po ověření Ti pošleme další email s odkazem na podrobnější formulář s Tvými osobními údaji a dalšími informacemi, které jsou nezbytné pro Tvoje přiřazení k Rotary klubu nejbližšímu Tvému bydlišti a přípravě Tvého pobytu v zahraničí. Vzhledem k tomu, že naše emaily jsou posílané automaticky a ve větším množství, je možné, že některý z nich skončí ve Tvé spamové schránce. Nezapomeň si ji tedy zkontrolovat! Děkujeme!

Pin It on Pinterest

Share This

Sdílejte tento příspěvek se svými přáteli!