Ahoj,

tento článek je o mém 26. týdnu v Austrálii. Dělo se toho docela hodně, takže doufám že se Vám bude tento příspěvek líbit.

Už od předešlého týdne jsme tu měli Marii-Louise. Dopoledne jsme se cachtaly v našem bazénu a povídaly jsme si. Na večer jsme vydali na návštěvu k Helen, Loreenině kamarádce. Má obří bazén, takže jsme si vzali plavky a zaplavali si, když jsme čekali na večeři. Dorazilo ještě pár dalších lidí. Byl to super večer a jídlo bylo výborné.

V neděli nás Greg s kamarádem vzali na projížďku na farmu, kde jsme viděli spousty klokanů, krav a ten nejúžasnější západ slunce vůbec. Nafotili jsme spoustu fotek ale bohužel je sem nemůžu dát všechny. Byl to asi jeden z nejlepších dní celé výměny. Spousta smíchu a legrace. Doopravdy úžasné, nemyslím si, že můžu vyjádřit tu krásu slovy. Jde hlavně o vzpomínky, kterých mám vážně hodně.

Ráno jsme se vydali na masový koláček do místní pekárny. Jsou legendární. Už jsem ochutnala skoro všechny příchutě. Je to jeden z mých cílů, co chci stihnout do konce výměny. V podvečer nás Loreen a Greg vzali k největšímu stromu v Roma. Udělali jsme spoustu skvělých vlajkových fotek. No byla sranda, jako obvykle.

V úterý jsme se rozloučili s Mariou-Louise, která se vracel zpátky do Brisbane. Měla štěstí, že jeden ze členů Rotary klubu jel do Brisbane, takže nemusela jet autobusem. Celé odpoledne jsme pak byly v bazénu a koukaly se na Australian Open.

Středu jsme strávili v bazénu a šly jsme na chvíli do města. Čtvrtek jsme strávily koukáním na Australian Open, fandily jsme a večer jsem vařily. Anna vařila hlavní jídlo (maso s nějakým dobrým rakouským bylinkovým knedlíkem a zeleninou) a já jsem dělala Míša řezy. Docela se nám to povedlo. Byla to mňamka.

V pátek jsem se vracela zpátky k rodině. Musela jsem si zabalit všechny ty věci, co jsem měla poházené všude kolem. Ráno jsme byly v bazénu a odpoledne mě Loreen hodila domů. Večer jsem pracovala na čtenářském deníku a Sue mi vyprávěla, jak se měly na Novém Zélandu.

Mějte se skvěle,

Míša ❤

Další články od Michaely

Pin It on Pinterest

Share This

Sdílejte tento příspěvek se svými přáteli!