Ahoj z Austrálie,

tento příspěvek bude o mém druhém Rotary výletu. Takže jestli se chce dozvědět, co jsme to vyváděli, tak čtěte dál a můžu říct, že se máte na co těšit :-D.

V sobotu ráno jsme s Annou vstávaly v 6:00 a připravovaly jsme se na cestu za velkým dobrodružstvím. Rozloučily jsme se s Trentem a Travisem. Emily nás pak odvezla do Rotary domu ve Wacolu, což je asi 25 minut od jejího domu. Dostaly jsme Roundabout trička, pozdravily jsme se s ostatními inboundy (lidi ze zahraničí) a rotariány z distriktu, a seznámily se s outboundy (lidi chystající se do zahraničí), kteří absolvovali výlet s námi. Naložili jsme věci do busu, vyfotili se a nalodili se na palubu. Naše  první zastávka byla Toowoomba, kde jsme přibrali pár dalších lidí u Picnic Pointu. Na výborný oběd jsme se stavili ve městě Pittsworth, kde jsme nabrali posledního člena naší výpravy. Měli jsme rychlou autobusovou prohlídku a vydali se dál. Čekala nás čtyř hodinová cesta do St. George. V prostorách místní střední školy nás přivítali úžasní lidé z RC St. George a měli pro nás připravenou večeři. Po večeři jsme si chvíli házeli s míčem a pak alou do hajan.

V neděli jsme zase vstávali v 6:00. Dali jsme si snídani a zaparkovali věci zpátky do autobusu. Přidal se k nám pán z místního Rotary klubu, vzal nás na prohlídku města během, které jsme na chvíli zavítali i na koňské závody a na borůvkovou farmu. MŇAMKA <3. A ty borůvky byly fakt obří, jakože doopravdy obrovský. Poté jsme se vydali na cestu do Mitchellu, která zase trvala asi 4 hodiny. Austrálie je obrovská, takže je tady všechno daleko od sebe. V Mitchellu jsme spali v chatkách. Ubytovali jsme se a dali si rychlý oběd. (V chatce jsem byla s holkama z Dánska a Švédska a pak se dvěma outboundkama, jedna jede do Finska a druhá na Slovensko.) Vydali jsme se do ‘termálů’, prostě dva bazény napájené podzemní teplou vodou. Oni tomu tady říkají lázně. Byli jsme tam asi 3 hodiny. Šli jsme se převléct zpět do kempu a pak hurá na večeři. Nedělní večeři pro nás připravil Rotary klub Mitchell. Na zpáteční cestě jsme museli přeskočit plot, jelikož jsme ve tmě nemohli najít branku. A pak nás čekat…čekal…táborák a marshmallows. Zase jsem jeden marshmallonek spálila, ale co. Chybama se člověk učí. Okolo desáté alou do pelíšku.

Další články od Michaely

Pin It on Pinterest

Share This

Sdílejte tento příspěvek se svými přáteli!