Podávám další hlášení z Austrálie. Doufám, že si užijete článek :-D. Tento příspěvek bude o mém čtrnáctém (21.-25.10.2017) týdnu v zahraničí.

V sobotu ráno jsme vstaly a Loreen nás po snídani hodila do Basett parku, kde se konal Australian Grande Country Carnival. První jsme slyšely koncert nějaké známé australské country zpěvačky. Nebylo to ani tak špatné, jak jsme očekávala. Dále jsme viděly dlouhý řadový tanec, kterého se zúčastnil i kůň. Šly jsme se podívat na trhy a stánky s jídlem. Okolo poledne jsme viděly horsemanship show a voltiž. Poté FMX, což jsou takový ty extrémní skoky na motorkách. Okolo třetí nás vyzvedla Loreen a na večeři jsme jely k Loreenině kamarádce. Měli jsme BBQ a zmrzlinu, pak jsme se s Annou dívaly na Suicide Squad.

Nedělní ráno jsme dělaly školní věci a okolo poledne nás Loreen hodila zpět na Country Carnival. Znovu jsme viděly trhy a horsemanship. Dvakrát jsme viděli show BMX a koloběžek. Okolo čtvrté za námi přišla Loreen. Okolo páté dorazil i Greg a viděli jsme Monster Trucky. Pak jsme přesunuli k jízdám na býcích. Což bylo suprózní. Atmosférou mi to připomnělo box. Bylo super se dívat, ale je to nebezpečný, byla jsem ráda, že se nikomu nic nestalo. Měli jsme večeři s mojí další host rodinou a já zjistila, že Vánoce strávím na pláži. Po jízdách na býcích byl velký ohňostroj.

V pondělí jsme psali test a to hned první dvouhodinovku. Bylo to ze zeměpisu a nebylo to tak hrozný. Odpoledne jsem se začala dívat na dokument o Pittsburgh Penguins. Jmenuje se to Pittsburgh is home a je to úžasný, chvílemi se mi chtělo i brečet. PENGUINS FOREVER!!!

V úterý jsem šla pěšky domů, bylo hrozný vedro a já měla pocit, že se usmažím zaživa. Večer byl super Rotary meeting. Bylo to v Rotary parku a pak jsme se přesunuli do přístřešku na BBQ. Povídala jsem si se všemi možnými lidmi a měla jsem dost jídla. Bylo to prostě super. Velká legrace. Když jsme se vrátili, úspěšně jsem dokončila puzzle a dívala se na dokument o Sidney Crosbym.

Další články od Michaely

Letní tábory

Prázdniny v zahraničí

 

Chceš prožít část letních prázdnin v roce 2020 v zahraničí? V Holandsku, Německu, Finsku, Anglii, Turecku, USA, Kanadě, Brazílii, Indii nebo na Taiwanu? Nebo v nějaké jiné zemi? 

Můžeš si vybrat mezi čtrnáctidenním táborem, kde budeš společně s dalšími 15 - 20 studenty Tvého věku z různých zemí, s kterými se budeš domlouvat anglicky, nebo měsíc s konkrétním kamarádem/kamarádkou v jeho rodině, a další měsíc společně u vás doma.  Zaregistruj se do našeho seznamu předběžných zájemců! 

Pro úspěšnou registraci do našeho seznamu potvrď prosím Tvoji emailovou adresu kliknutím na odkaz v emailu, který jsme Ti poslali. Po ověření Ti pošleme další email s odkazem na podrobnější formulář s Tvými osobními údaji a dalšími informacemi, které jsou nezbytné pro Tvoje přiřazení k Rotary klubu nejbližšímu Tvému bydlišti a přípravě Tvého pobytu v zahraničí. Vzhledem k tomu, že naše emaily jsou posílané automaticky a ve větším množství, je možné, že některý z nich skončí ve Tvé spamové schránce. Nezapomeň si ji tedy zkontrolovat! Děkujeme!

Pin It on Pinterest

Share This

Sdílejte tento příspěvek se svými přáteli!