Zdravím,

původně jsem byla rozhodnutá přidávat příspěvky po týdnech, ale nakonec jsem se rozhodla, že sice budu psát po týdnech, ale budou i speciální příspěvky. A tohle je jeden z nich.

Jelikož jsem tenhle víkend dělala spoustu vzrušujících věcí, nevydržela bych to čekání do dalšího týdenního hlášení.

V sobotu ráno jsem vstávala na můj vkus až moc brzy. Ale co nejsem tady, abych spala do oběda (jako doma) :-D. Ráno jsme jely do města, podívaly jsme se do pár obchodů a jely vyzvednout Annu z autobusu. Pak jsme jely do obchoďáku nakoupit pár věcí na večeři. Okolo poledne jsem se vrátily a začaly se…CHYSTAT…NA…RACES. Prostě na koňské dostihy, ale races zní líp. Pro mě teď obzvlášť, jelikož mi hlavu 24/7 krmí anglická slovíčka :-D. No spíš australská, ale o tom až jindy. Každopádně nám bylo doporučeno se naparádit, jelikož takovéhle závody tady bývají velká událost. Takže jsme se vyfešákovaly, Loreen nás vyfotila a odvezla na místo dění.

Hned první věc, co zjistila, byla že v botách na podpatku se po trávě ťape fakt blbě. Ale naštěstí to mé kotníky přežily. Měla jsem tam sraz s kamarády ze školy a bylo zvláštní je vidět v něčem jiném než ve školní uniformě. Bylo to super. Viděla jsem tolik koní na jednom místě jako možná nikdy předtím ne. Koníci, co závodili byli super rychlí a prostě úžasný. Jediný z čeho jsem byla trochu smutná, bylo že okolo byla spousta koní a já se na žádném neprojela. Ale sekundový smutek byl zahnán kamarády, legrací, jídlem a tím, že jsem zase viděla Annu, Petera a děti. Viděla jsem i vyhlášení soutěže krásy.

Další články od Michaely

Letní tábory

Prázdniny v zahraničí

 

Chceš prožít část letních prázdnin v roce 2020 v zahraničí? V Holandsku, Německu, Finsku, Anglii, Turecku, USA, Kanadě, Brazílii, Indii nebo na Taiwanu? Nebo v nějaké jiné zemi? 

Můžeš si vybrat mezi čtrnáctidenním táborem, kde budeš společně s dalšími 15 - 20 studenty Tvého věku z různých zemí, s kterými se budeš domlouvat anglicky, nebo měsíc s konkrétním kamarádem/kamarádkou v jeho rodině, a další měsíc společně u vás doma.  Zaregistruj se do našeho seznamu předběžných zájemců! 

Pro úspěšnou registraci do našeho seznamu potvrď prosím Tvoji emailovou adresu kliknutím na odkaz v emailu, který jsme Ti poslali. Po ověření Ti pošleme další email s odkazem na podrobnější formulář s Tvými osobními údaji a dalšími informacemi, které jsou nezbytné pro Tvoje přiřazení k Rotary klubu nejbližšímu Tvému bydlišti a přípravě Tvého pobytu v zahraničí. Vzhledem k tomu, že naše emaily jsou posílané automaticky a ve větším množství, je možné, že některý z nich skončí ve Tvé spamové schránce. Nezapomeň si ji tedy zkontrolovat! Děkujeme!

Pin It on Pinterest

Share This

Sdílejte tento příspěvek se svými přáteli!