Ahojda,

vzhledem k tomu, že blíží meeting pro budoucí outboundy, rozhodla jsem se napsat článek o tom, jaký pro mě byl první meeting.

Takže jak to před rokem bylo. !!!Nemůžu uvěřit, že už to je rok!!! Na meeting jsme s rodiči vyjeli už v sobotu jelikož to do Třebíče máme poměrně daleko. V sobotu večer jsme si zašli na pizzu a přespali v penzionu. Ráno jsme vstávali brzy a vydali jsme se na místo konání meetingu. Už od rána byl připraven zajímavý program plný užitečných prezentací a životně důležitých informací. Dozvěděli jsme se něco o historii Rotary, celkově o fungování výměn a o tom kam vlastně můžeme vyjet. Skypovali jsme se studenty, kteří byli zrovna na výměnně, což bylo super.

Jestli jste z daleka rozhodně doporučuji vyjet o den dřív a přespat, možná se projít po Třebíči, což můžu vřele doporučit, je to nádherné město. Jelikož nedělní program je velmi náročný a každý musí pozorně poslouchat. Uslyšíte velmi důležité informace, které Vám budou prospěšné, jak na dalším meetingu, tak po celou dobu výměny.

Tento příspěvek je krátký, je to je výtah z toho, co mám napsané doma. Ale doma znamená v Česku (nebo možná už to není, tak jednoznačné, teď mám dva domovy), každopádně k tomu prostě nemám přístup, takže tohle je jen výtažek.

Užívejte života,

Míša ❤

Další články od Michaely

Letní tábory

Prázdniny v zahraničí

 

Chceš prožít část letních prázdnin v roce 2020 v zahraničí? V Holandsku, Německu, Finsku, Anglii, Turecku, USA, Kanadě, Brazílii, Indii nebo na Taiwanu? Nebo v nějaké jiné zemi? 

Můžeš si vybrat mezi čtrnáctidenním táborem, kde budeš společně s dalšími 15 - 20 studenty Tvého věku z různých zemí, s kterými se budeš domlouvat anglicky, nebo měsíc s konkrétním kamarádem/kamarádkou v jeho rodině, a další měsíc společně u vás doma.  Zaregistruj se do našeho seznamu předběžných zájemců! 

Pro úspěšnou registraci do našeho seznamu potvrď prosím Tvoji emailovou adresu kliknutím na odkaz v emailu, který jsme Ti poslali. Po ověření Ti pošleme další email s odkazem na podrobnější formulář s Tvými osobními údaji a dalšími informacemi, které jsou nezbytné pro Tvoje přiřazení k Rotary klubu nejbližšímu Tvému bydlišti a přípravě Tvého pobytu v zahraničí. Vzhledem k tomu, že naše emaily jsou posílané automaticky a ve větším množství, je možné, že některý z nich skončí ve Tvé spamové schránce. Nezapomeň si ji tedy zkontrolovat! Děkujeme!

Pin It on Pinterest

Share This

Sdílejte tento příspěvek se svými přáteli!