Ahojda,

vzhledem k tomu, že blíží meeting pro budoucí outboundy, rozhodla jsem se napsat článek o tom, jaký pro mě byl první meeting.

Takže jak to před rokem bylo. !!!Nemůžu uvěřit, že už to je rok!!! Na meeting jsme s rodiči vyjeli už v sobotu jelikož to do Třebíče máme poměrně daleko. V sobotu večer jsme si zašli na pizzu a přespali v penzionu. Ráno jsme vstávali brzy a vydali jsme se na místo konání meetingu. Už od rána byl připraven zajímavý program plný užitečných prezentací a životně důležitých informací. Dozvěděli jsme se něco o historii Rotary, celkově o fungování výměn a o tom kam vlastně můžeme vyjet. Skypovali jsme se studenty, kteří byli zrovna na výměnně, což bylo super.

Jestli jste z daleka rozhodně doporučuji vyjet o den dřív a přespat, možná se projít po Třebíči, což můžu vřele doporučit, je to nádherné město. Jelikož nedělní program je velmi náročný a každý musí pozorně poslouchat. Uslyšíte velmi důležité informace, které Vám budou prospěšné, jak na dalším meetingu, tak po celou dobu výměny.

Tento příspěvek je krátký, je to je výtah z toho, co mám napsané doma. Ale doma znamená v Česku (nebo možná už to není, tak jednoznačné, teď mám dva domovy), každopádně k tomu prostě nemám přístup, takže tohle je jen výtažek.

Užívejte života,

Míša ❤

Další články od Michaely

Pin It on Pinterest

Share This

Sdílejte tento příspěvek se svými přáteli!