Ahojda 😀

Jak jsem psala v minulém příspěvku, tak v pondělí jsme se vrátili z Brisbane 😀

V úterý jsem se musela vrátit do školního života. A hned na mě čekala písemka z matiky. Bylo to zajímavý. Písemky jsme psali všichni najednou a byli jsme v tělocvičně. Což bylo zajímavý. Doopravdy něco jiného. Na stolech byly jmenovky a já samozřejmě nemohla najít tu moji. No problém byl v tom, že jsem začala do školy chodit později, takže jsem nebyla v seznamu a museli mě přidat až nakonec.

Čtyři hodiny jsme psali matiku a docela to šlo. Potom jsem dvě hodiny četla blogy ostatních výměnných studentů a zprávy z Česka. Večer jsem se znovu vypravila na Rotary meeting.

Středeční ráno začalo rychlým opakováním zeměpisu. Jelikož jsem se znovu vrátila na místo činu a napsala písemku ze zeměpisu. Rozhodně to bylo lepší než matematika :-D. Odevzdala jsem projekty na chemii a na náboženství. Sláva. Konečně je mám z krku. K večeři jsme měli výbornou dýňovou polévku a večer jsem ještě pracovala na prezentaci.

Ve čtvrtek jsem už neměla žádnou písemku, takže jsem celý den strávila prací na čtenářském deníku. Taky jsme mi změnili rozvrh. Už žádná biologie. Dvakrát hurá :-D. Odpoledne jsem šla s Annou do pekárny a měla jsem milkshake, brownie a byla to fakt sranda :-D.

 

Další články od Michaely

Pin It on Pinterest

Share This

Sdílejte tento příspěvek se svými přáteli!