Prvně bych se chtěla omluvit za dlouhou neaktivitu, ale prostě mi nějak chyběla motivace.

Tento článek by měl být o mém 17. týdnu v Austrálii, ale jelikož se nic moc neudálo, rozhodla jsem se napsat článek o svém australském Rotary klubu.

První věc, kterou bych ráda řekla, je že Rotary Club of Roma je prostě TEN NEJLEPŠÍ!!! Nemohla jsem se stát výměnným studentem v lepším klubu. Jsou pro mě něco jako další rodina.

Moc ráda chodím na meetingy a na různé klubové akce. Členové klubu jsou hrozně super a ráda si s nimi povídám. Všichni jsou moc přátelští a jsou kamarádi i mimo klub. Prostě úžasní :-D.

Normálně míváme meetingy v místní restauraci. Peter (prezident klubu a můj první host taťka) vždycky na začátku mívá proslov o věcech, které klub plánuje a tak. Máme večeři a pak už si většinou povídáme. Občas přijde nějaký host, který mluví na určité téma, když ne tak mluvím já o tom jaký jsem měla týden. Hrajeme Heads and Tails. A vždycky na konci se zpívá australská hymna. Doopravdy ráda chodím na tyhle meetingy. Ale pak jsou i speciální, kdy se chodí do Rotary přístřešku. Míváme BBQ, povídáme si a pak máme zmrzlinu. Skvělé neformální setkání s přáteli. A ty úplně nejspeciálnější jsou mixed meetingy, kdy přijdou rotariáni i s manželkou a dětmi.

Členové mého klubu jsou super a celkově zbožňuji to, jak klub funguje, jak pomáhá v komunitě a jak si i členové pomáhají a znají se navzájem.

Jsem SUPER hodně vděčná, že jsem byla umístěna do tohoto klubu, protože je prostě nejlepší.

Další články od Michaely

Studium v zahraničí

Studium v zahraničí

pro středoškoláky

 

Chceš prožít nezapomenutelný školní rok 2020/21 v USA, Kanadě, Brazílii, Mexiku, Argentině, Kolumbii, Japonsku, Thajsku, Koreji, Austrálii, nebo na Taiwanu? Nebo v nějaké úplně jiné zemi? Zaregistruj se do našeho seznamu předběžných zájemců! 

Pro úspěšnou registraci do našeho seznamu potvrď prosím Tvoji emailovou adresu kliknutím na odkaz v emailu, který jsme Ti poslali. Děkujeme!

Pin It on Pinterest

Share This

Sdílejte tento příspěvek se svými přáteli!