Prvně bych se chtěla omluvit za dlouhou neaktivitu, ale prostě mi nějak chyběla motivace.

Tento článek by měl být o mém 17. týdnu v Austrálii, ale jelikož se nic moc neudálo, rozhodla jsem se napsat článek o svém australském Rotary klubu.

První věc, kterou bych ráda řekla, je že Rotary Club of Roma je prostě TEN NEJLEPŠÍ!!! Nemohla jsem se stát výměnným studentem v lepším klubu. Jsou pro mě něco jako další rodina.

Moc ráda chodím na meetingy a na různé klubové akce. Členové klubu jsou hrozně super a ráda si s nimi povídám. Všichni jsou moc přátelští a jsou kamarádi i mimo klub. Prostě úžasní :-D.

Normálně míváme meetingy v místní restauraci. Peter (prezident klubu a můj první host taťka) vždycky na začátku mívá proslov o věcech, které klub plánuje a tak. Máme večeři a pak už si většinou povídáme. Občas přijde nějaký host, který mluví na určité téma, když ne tak mluvím já o tom jaký jsem měla týden. Hrajeme Heads and Tails. A vždycky na konci se zpívá australská hymna. Doopravdy ráda chodím na tyhle meetingy. Ale pak jsou i speciální, kdy se chodí do Rotary přístřešku. Míváme BBQ, povídáme si a pak máme zmrzlinu. Skvělé neformální setkání s přáteli. A ty úplně nejspeciálnější jsou mixed meetingy, kdy přijdou rotariáni i s manželkou a dětmi.

Členové mého klubu jsou super a celkově zbožňuji to, jak klub funguje, jak pomáhá v komunitě a jak si i členové pomáhají a znají se navzájem.

Jsem SUPER hodně vděčná, že jsem byla umístěna do tohoto klubu, protože je prostě nejlepší.

Další články od Michaely

Letní tábory

Prázdniny v zahraničí

 

Chceš prožít část letních prázdnin v roce 2020 v zahraničí? V Holandsku, Německu, Finsku, Anglii, Turecku, USA, Kanadě, Brazílii, Indii nebo na Taiwanu? Nebo v nějaké jiné zemi? 

Můžeš si vybrat mezi čtrnáctidenním táborem, kde budeš společně s dalšími 15 - 20 studenty Tvého věku z různých zemí, s kterými se budeš domlouvat anglicky, nebo měsíc s konkrétním kamarádem/kamarádkou v jeho rodině, a další měsíc společně u vás doma.  Zaregistruj se do našeho seznamu předběžných zájemců! 

Pro úspěšnou registraci do našeho seznamu potvrď prosím Tvoji emailovou adresu kliknutím na odkaz v emailu, který jsme Ti poslali. Po ověření Ti pošleme další email s odkazem na podrobnější formulář s Tvými osobními údaji a dalšími informacemi, které jsou nezbytné pro Tvoje přiřazení k Rotary klubu nejbližšímu Tvému bydlišti a přípravě Tvého pobytu v zahraničí. Vzhledem k tomu, že naše emaily jsou posílané automaticky a ve větším množství, je možné, že některý z nich skončí ve Tvé spamové schránce. Nezapomeň si ji tedy zkontrolovat! Děkujeme!

Pin It on Pinterest

Share This

Sdílejte tento příspěvek se svými přáteli!