Prvně bych se chtěla omluvit za dlouhou neaktivitu, ale prostě mi nějak chyběla motivace.

Tento článek by měl být o mém 17. týdnu v Austrálii, ale jelikož se nic moc neudálo, rozhodla jsem se napsat článek o svém australském Rotary klubu.

První věc, kterou bych ráda řekla, je že Rotary Club of Roma je prostě TEN NEJLEPŠÍ!!! Nemohla jsem se stát výměnným studentem v lepším klubu. Jsou pro mě něco jako další rodina.

Moc ráda chodím na meetingy a na různé klubové akce. Členové klubu jsou hrozně super a ráda si s nimi povídám. Všichni jsou moc přátelští a jsou kamarádi i mimo klub. Prostě úžasní :-D.

Normálně míváme meetingy v místní restauraci. Peter (prezident klubu a můj první host taťka) vždycky na začátku mívá proslov o věcech, které klub plánuje a tak. Máme večeři a pak už si většinou povídáme. Občas přijde nějaký host, který mluví na určité téma, když ne tak mluvím já o tom jaký jsem měla týden. Hrajeme Heads and Tails. A vždycky na konci se zpívá australská hymna. Doopravdy ráda chodím na tyhle meetingy. Ale pak jsou i speciální, kdy se chodí do Rotary přístřešku. Míváme BBQ, povídáme si a pak máme zmrzlinu. Skvělé neformální setkání s přáteli. A ty úplně nejspeciálnější jsou mixed meetingy, kdy přijdou rotariáni i s manželkou a dětmi.

Členové mého klubu jsou super a celkově zbožňuji to, jak klub funguje, jak pomáhá v komunitě a jak si i členové pomáhají a znají se navzájem.

Jsem SUPER hodně vděčná, že jsem byla umístěna do tohoto klubu, protože je prostě nejlepší.

Další články od Michaely

Pin It on Pinterest

Share This

Sdílejte tento příspěvek se svými přáteli!