Tento článek je o mém 20. týdnu v Austrálii. Ano, čtete správně. Dvacátý týden!? Nemůžu uvěřit tomu, že jsem tady už 5 měsíců. Fakt, tomu nemůžu uvěřit. A ještě k tomu byl tento týden doopravdy neuvěřitelně úžasný.

Jak už víte v pátek jsme se dostaly do Toowoomby. Ráno jsme byly dopraveny do Campu na Highfields. Camp začal už brzy ráno. Setkali jsme se s outboundy, kteří se chystají do zahraničí. Byl to jejich poslední Camp, takže to bylo hlavně o tom, jak usnadnit jejich cestu. Z nás inboundů, jsme tam byli skoro všichni, akorát dvě holky nepřijely. Bylo tam i pár reboundů (lidí, co se vrátili z výměny). Po přivítání jsme inboundi a reboundi hráli letištní scénu. Outboundi se naučili, jak se chovat na letišti a co dělat v případech různých nepříjemností. Bylo to super, řekla bych, že jim to hodně pomůže. Pak jsme měli svačinu a mluvili o chování a přizpůsobování se různým kulturám a situacím. Taky jsme dělali otázky typu, co dělat, když.. Celý den jsme strávili různými aktivitami ve skupinách a pak jsme hráli hry. Večer byl volný program, takže jsme hráli hry a povídali si.

V neděli jsme byli vzbuzeni okolo 5:30. Měli jsme rozcvičku vedenou reboundy. Snídaně. Po snídani jsme měli různé aktivity ohledně různých kultur a jak různí lidé chovají v různých situacích. Také byla přednáška ohledně všeobecného zdraví a jak ho zachovat. Pak jsme hráli hry a měli pizzu k obědu. Po obědě jsme vytvořili malé skupinky podle zemí do kterých outboundi jedou a mluvili jsme o tom, jak se žije v Česku (pro mě). Přišli i jejich rodiče a přidali se k nám. Nakonec outboundi dostali saka a různé věci, které si vezmou na výměnu (odznáčky, …). Okolo třetí jsme se vydali na cestu zpátky. Stavily jsme se v McDonalds na kafe. Celou dobu jsem si četla a pak jsem spala. Domů jsme přijely okolo sedmé.

V pondělí dopoledne jsem se chystala ke kámošce na oslavu, balila dárek k jejím narozeninám a četla si. Okolo šesté jsem dorazila ke kámošce. Bylo nás tam pět. Hrály jsme Cards Against Humanity, což je super vtipná karetní hra. K večeři jsme měly hamburgery. Povídaly jsme si a dívaly se na filmy. Pak jsme opékaly marshmallows nad svíčkami. Byla to super legrace. Miluji narozeninový oslavy.

V úterý ráno jsme vstávali celkem brzy.  Měly jsme snídani a začaly se připravovat na vodní boj. Napustily jsme balónky vodou a převlíkly se do věcí, které se mohly namočit. Naplnit balónky trvalo věčnost a samotný zápas, pak ani ne polovinu času. Pak jsme zase hrály karty a jedly hodně sladkostí. Okolo poledne jsem se dostala zase zpátky domů a odpočívala.

Ve středu jsme se s Annou šly podívat do města na posilovny, ve kterých jsme chtěly začít cvičit a šly na malé nákupy. Odpoledne jsem byla doma, četla si a pak jsme se s Katie dívaly na Krásku a zvíře. Když jsem večer šla do koupelny, přepadla mě tam ještěrka.

Čtvrtek byl velmi hektický. Ráno jsme s Annou na snídani do podniku, kde pracuje sestřenka Jodie. Měla jsme cappuccino a zapečený toust. Byla to skvělá snídaně. Loreen nás pak hodila domů. Odpoledne jsem šla za Annou a šly jsme si zaplavat do bazénu. Okolo čtvrté jsem se začala připravovat na Roma Street Christmas Party. V pět jsme se tam vypravili. Už v tu dobu tam bylo hodně lidí. Začali jsme připravovat housky se zeleninou. Bylo tam spoustu lidí z klubu. Dělali jsme steakburgery, hranolky a dagwood dogs. Bylo to super, za dvě a půl hodiny jsme vyprodali úplně všechno. Úžasná atmosféra. Šli jsme se podívat kolem po ostatních stáncích.

Pátek, pěti měsíční výročí v Austrálii. Ráno jsme se vypravily s Annou a Loreen na tenis. Bylo to úžasný po deseti letech hrát a docela se mi i dařilo. Bylo nás tam šest a hrály jsme čtyřhru. Střídaly jsme se podle bodů. Byla to super sranda. Před obědem mě Loreen hodila domů a s Ellie jsme chtěly začít zdobit vánoční stromeček, ale nefungovala nám světýlka, takže musíme zítra sehnat nový. V pět jsem se vydala k Loreen a Gregovi na jejich firemní vánoční večírek. Měli jsme spoustu legrace, dobrého jídla a hráli jsme skvělou hru.

Další články od Michaely

Pin It on Pinterest

Share This

Sdílejte tento příspěvek se svými přáteli!