Ráno jsem začala s typickou australskou snídaní: slanina, vejce a toast. V 11:30 mě John s Javierem hodili na letiště. Ale co se nestalo. Můj let měl zpoždění. Takže nečekali až do doby, kdy se budu moci nalodit :-D. Poprvé v životě jsem se prošla po letišti a měla dvou sedadlo v letadle jen pro sebe. Na to, že letadlo bylo poměrně malé, jsem zažila asi nejměkčí přistání ze všech :-D.  Na letišti v městečku ROMA, kde strávím příští rok, mě vyzvedla Anne s Peterem, moje první host rodina. Poté, co jsme vysadily Petera zpět v práci, mě Anne vzala na projížďku městem. Jeli jsme pro Mattyho a Patrika (moji host bráchové) na trénink basketballu a pak vyzvednout Maeve (host ségra) z tancování. Před večeří se ještě stavili sousedi a hráli jsme monopoly. K večeři jsem poprvé v životě ochutnala krevety, jinak než rozdrcené na pizze. Musím říct, že mi fakt chutnaly. Předala jsem dárky. A uložila se do postele, poprvé ve městě, kde strávím svou výměnu.

PS: Už první den jsem viděla ptáky emu, ale klokany zatím jenom přežvejklý u silnice.

Posílám pozdravy od klokanů 😀

Další články od Michaely

Studium v zahraničí

Studium v zahraničí

pro středoškoláky

 

Chceš prožít nezapomenutelný školní rok 2020/21 v USA, Kanadě, Brazílii, Mexiku, Argentině, Kolumbii, Japonsku, Thajsku, Koreji, Austrálii, nebo na Taiwanu? Nebo v nějaké úplně jiné zemi? Zaregistruj se do našeho seznamu předběžných zájemců! 

Pro úspěšnou registraci do našeho seznamu potvrď prosím Tvoji emailovou adresu kliknutím na odkaz v emailu, který jsme Ti poslali. Děkujeme!

Pin It on Pinterest

Share This

Sdílejte tento příspěvek se svými přáteli!