Ahoj,

tak jsem se v pořádku vrátila ze Safari a snažím se napsat příspěvek o tom, co jsem dělala před skoro dvěma měsíci. No, uvidíme jak to půjde. Budu se snažit, jak nejlépe umím ale nic světoborného neslibuji. Ačkoliv to dělám nerada, spojuji tři týdenní příspěvky do jednoho. Bude to jeden delší, ne tři velmi krátké články.

TÝDEN 30

O víkendu jsem přespávala s host ségrou u její kamarádky na farmě. Odpoledne jsme plavali v nádrži jako to děti v Austrálii dělávají. Další typicky australská zkušenost. K večeři jsme měli steaky a zeleninu. Ráno jsme vstávali brzy a pracovali jsme s dobytkem. Dokonce mě i nechali pomáhat, což bylo super. Poté jsme šli znova plavat a okolo oběda nás vyzvedla host mamka a vzala nás domů.

V tomto týdnu jsem se taky stěhovala zpátky ke svému couselorovi. Ve čtvrtek jsem se měla stěhovat, takže jsem byla sama sebou a začala balit až ve středu odpoledne. Už jsem měla všechno zabalené a pak za mnou přišla ségra s tím, že jdeme na večeři do restaurace. Takže jsem musela všechno vyhrabat a najít něco přijatelného na sebe. Tolik k včasnému balení. Měli jsme super večeři. Bylo to akorát na Valentýna, takže restaurace byla plná párů a pak jsme tam byli my jako rodina. Jídlo bylo super. Mám tuhle rodinu moc ráda a bylo mi líto, že jsem se stěhovala. Jsem s nimi ale pořád v kontaktu, což je super.

Míša v Austrálii

Jelikož zrovna probíhala olympiáda, tak jsem si samozřejmě nenechala ujít svůj milovaný lední hokej. Australané hokeji moc nefandí, jelikož nemají národní tým, ale dívali se se mnou, jelikož jsem prostě nemohla dopustit, aby o tento úžasný sport přišli :-D. Byla to sranda, když Češi hráli s Kanadou a naši skórovali, tak jsem byla tak nadšená, že jsem spadla z gauče :-D.

TÝDEN 31

Týden začal s tím, že jsem vyhodila žabky, které mi před měsíci rozkousal Bungee, ale z nějaké důvodu jsem je pořád skladovala. Kdoví, co mě k tomu skladování vedlo. Nosit se totiž nedali, jelikož polovina jedné se ztratila v psím žaludku.

Měli jsme v Roma několik velmi krásných západů slunce, bohužel byly často doprovázeny deštěm. Ale i tak jsme se Annou jednou vypravily ven pro nějaké velmi pěkné fotečky. Musím říct, že mám spoustu fotek západu slunce ale ty z tohoto týdne jsou asi nejhezčí, alespoň z těch co jsem fotila v Roma. Jak jsem už výše zmínila, tento týden byl i dost deštivý, takže se toho venku moc dělat nedalo. S Annou jsme většinou koukaly na Riverdale nebo jsme dělaly věci do školy.

Taky mi přišly balíky od rodičů. Dostala jsem spoustu čokolád, sušenek, kuchařky pro rodiny a nášivky na moji Safari tašku. Greg, se samozřejmě, hned pustil do čokolád a zkusil taky Fidorku, která mu taky chutnala, což nebylo překvapující jelikož je to čokoláda. Bylo to super, jíst znovu české sladkosti.

Loreen pozvala pár známých na večeři. Já a Anna jsem vařili naše národní jídla. Anna dělala štrúdl a já knedlíky s něčím (už si to nepamatuji). Večer byl super, jídlo všem moc chutnalo a byla sranda. Problém nastal, když jsme myli nádobí. Jelikož jsem přišla později zbylo na mě utírání. A tak jsem utírala a vyprávěla a pak přišel velký nůž… který jsem vzala ze špatné stranu a neštěstí bylo na světě. Ano, pořezala jsem si prst. Loreen mě vzala do nemocnice, kde mi zastavili krvácení, což chvíli zabralo a pak mi slepili prst dohromady. No, jaký to konec úžasného večera. Naštěstí to nebylo, tak vážné jak to prvně vypadalo.

Celý týden jsem pilně fandila Čechům na Hrách v Korei. Zrovna jsem se dívala na hokej a fandila Čechům. Anna se dívala na mobilu na sjezdové lyžování. Měla tam favoritku o které jsem věděla, že byla první. Tak jsem se ptala, jak to jde? A Anna jen, že špatně, že Rakušanka je druhá. Tak jsem se přirozeně ptala, kdo ji porazil. Odpověď byla jasná a zvučná – Ledecka from Czech republic. Takže jsem si šla pro mobil a sledovala hokej a lyžování najednou. Pak oslavy mohly započít :-D.

V pátek jsme se poprvé za můj čas v Roma vydali do Lions parku na rybu s hranolku, kterou Lions dělají každý poslední pátek v měsíci. Bylo to dobrý. Dokonce jsme tam potkali nějaký známý z Rotary. Jako desert jsme měli donuty.

Další články od Michaely

Pin It on Pinterest

Share This

Sdílejte tento příspěvek se svými přáteli!