Denne dostávam plno správ kde sa ma pýtate, ako plynie môj deň. Nie vždy sa mi chce vypisovať celé, tak napíšem iba škola, domov, chill, futbal… A v podstate to takto aj je, ale keďže som sa Vám chcel ozvať znova, tak som sa rozhodol, že Vám trocha popíšem môj bežný školský deň, a ppriblížim aj predmety.

6:30 – 7:35 Vstávanie a cesta do školy

Áno, vstávam 6:30, je to kruté aj pre mňa čo bol zvyknutý v pohodičke si vstať o 7 : 15, no zatial sa mi to každé ráno podarilo, keďže ani môj host brat nemá skoré vstávanie moc v láske, tak každé ráno začíname namiesto Dobré Ráno, s Oh Shit. Potom čo sa umyjem, oblečiem, dojdem dole, tak sa s mojim host otcom vydáme na cestu do školy. Škola síce nie je ďaleko, ale premávka ráno neni moc super, tak sa mi už aj stalo že som to nestíhal.

7:40 – 8:31   1.Period, US History

Takže čo sa týka hodín, každá hodina má 51 minút, potom mám 5 minút na presun, s mojim šťastím mám každú hodinu v inej budove, teda keď je upršaný deň tak mám možnosť zmoknúť a usušiť sa 6 krát za deň. Prvú hodinu mám US History, v podstate to je Dejepis, s tou odlišnosťou, že tu sa zaoberá iba s Amerikou, túto hodinu, Angličtinu a Government som mal povinné. Myslel som si že ako Európan tu nebudem chytať čo sa deje a budem musieť dobiehať veľmi moc. No teraz ak si to čítate, tak pán profesor Strigáč, ďakujem. Keďže my “sprotí Európanie” sa učíme všetky druhy histórie, tak som najlepší študent, prvýkrát v živote. Celkovo učitelia sú tu veľmi uvolnení, každé ráno začíname päsťovkou, dokonca sa ho minule jeden spolužiak opýtal či už žil keď boli dinosaury ( učiteľ má 52 ), on na to vychillovane odpovedal že áno, má na neho aj vodičák.

8:36 – 9:27   2.Period, Music History

Druhú hodinu mám Music History. V podstate tam počúvame hudbu od 1950 až dodnes a sledujeme poradia, rozprávame sa o hudbe. Odkedy som mu povedal že môj otec je DJ, tak sme homies.

9:32- 10:23   3.Period, Marketing

Robíme biznis, vyvolávame ľuďom, robíme párty v triede, jaaaj sorry vypnem Vlka z Wall Street. Je to jedna z mojich obľúbených hodín, snažíme sa robiť reklamy, rozdelujeme produkty podľa užitočnosti a vymýšlame nový. Nech sa pochválim, môj produkt vyhral v súťaži najlepších prezentácií.

10:28 – 11:19   4.Period, English

HARDCOREEEEEEEEEEE. Dobre no, až tak nie. Ale je to naozaj ťažké, nikdy som nemal rád gramatiku zo slovenčiny, nie to ešte z angličtiny. Prvý krát sa mi nevyplatilo že viem po anglicky. Baba z Japonska sa vedľa mňa usmieva a prekladá si slovíčka, a mne tam dáva testy, čítania,..DIKY MOC. Ale aspoň sa zlepším, a budem zvíííra.

 

Další články od Alexe

Pin It on Pinterest

Share This

Sdílejte tento příspěvek se svými přáteli!